Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Zadziwiające jak bardzo nieodkrytym krajem jest Polska. Nie wiemy gdzie i co zjeść, nie mamy pojęcia gdzie przenocować. Nikt nam dotąd nie powiedział, że wystarczy odrobinę zboczyć z utartego szlaku, żeby odnaleźć miejsca magiczne i nieprawdopodobnie smaczne. Magda Gessler od lat przemierza nasz kraj wzdłuż i wszerz. W trakcie swoich podróży poznała ludzi tworzących z pasją nietuzinkowe restauracje i hotele. W swoim przewodniku postanowiła podzielić się doświadczeniem tych miejsc, bo ich istnienie jest spełnieniem jej marzenia o Polsce smacznej, serdecznej i gościnnej.
Wszystkie miejsca w przewodniku łączy jedno - nie należą do sieciowych korporacji gastronomicznych czy hotelowych. Atmosfera którą można w nich odnaleźć nie ma sobie równych, bo właściciele tych lokali - restauracji i hoteli - obecni są w nich zarówno duchem jak i ciałem. Niektóre miejsca szczególnie ciepło zachowały się w pamięci Magdy Gessler, postanowiła więc uhonorować je "Poziomkami Magdy Gessler", jej prywatnym znakiem jakości.

Magda Gessler
Restauratorka, malarka, podróżniczka, czarodziejka w kuchni i w życiu. Twórczyni nowych miejsc i nowych smaków. Autorka wielu książek kulinarnych. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" oraz jurorka polskiej edycji "MasterChef". Stała felietonistka tygodnika "Newsweek Polska".

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor Magda Gessler
Wydawca Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Format 210x145
Rodzaj Poradniki
Język polski
Ilość stron 216
Podkategoria Kulinaria
ISBN 9788378136712

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.