Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Doskonała, pełna akcji romantyczna komedia o wymarzonych wakacjach w tropikach, które przerodziły się w nader męczącą przygodę.

Harrison Ford wciela się w rolę Quinna Harrisa, który zarabia na życie jako pilot zdezelowanego samolotu na jednej z wysp południowego Pacyfiku. Quinn nienawidzi turystów...

Robin Monroe (Anne Heche) - wydawca eleganckiego magazynu z Nowego Jorku - typowa mieszkanka wielkiego miasta - spędzająca romantyczne wakacje ze swoim chłopakiem, zostaje pilnie wezwana na położone nieopodal Tahiti. Wynajmuje więc Quinna...

Wkrótce po starcie, rozpętuje się burza i samolot rozbija się na bezludnej wyspie. Dwoje zupełnie różnych ludzi, pochodzących z całkowicie odmiennych światów skazanych jest na siebie. Pokonując początkową panikę, pod wpływem Quinna Robin wyzwala w sobie instynkt przetrwania i z powodzeniem stawia czoła wyzwaniom, jakie przygotował przewrotny los, ze starciem z piratami włącznie ! Po tygodniu spędzonym razem, rozbitkowie odkrywają, że nie ma różnic nie do pogodzenia, a początkowa niechęć przeradza się w głęboką miłość.

W filmie "Sześć dni, siedem nocy" znajdziesz o wiele więcej przygód i rozrywki niż w jakimkolwiek prospekcie biura podróży !

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser: Ivan Reitman
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 5.1 angielski
Kategoria Akcja

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 1998
Czas trwania 97

Producent: CD Projekt

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.