Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Podobne produkty

Opis

Kolekcja czterech filmów: Dhoom 2 2DVD, Podróż kobiety 2DVD, Kroki w chmurach, Sarkar.

DHOOM 2 2DVD

Policjant Jai Dixit ściga sławnego złodzieja Aryana. Jest on znany ze swojego zamiłowania do sztuki, ponieważ jego łupem padają zawsze niezwykłe przedmioty o ogromnej wartości. Oprócz dzieł sztuki, kradnie również drogocenną biżuterię. Jego znak rozpoznawczy to litera A, którą zawsze pozostawia na miejscu przestępstwa. Policjant i jego pomocnik mają trudne zadanie, gdyż Aryan potrafi znakomicie zmieniać swój wygląd. Gdy odkrywają, że kolejne jego napady układają się w symbol litery A na mapie świata, znajdują trop i ruszają w pościg za nieuchwytnym dotąd złodziejem.

Dodatki: mistrz kamuflażu, od pomysłu do realizacji, usunięte sceny, kostiumy, teledysk - Dhoom Again, teledysk - Crazy Remix, spoty TV, zwiastun kinowy

PODRÓŻ KOBIETY 2DVD

Historia o miłości, samotności, obłudzie i zakłamaniu, która otacza wszystkich i wypacza nawet najczystsze uczucia. Pozbawia złudzeń, ale też pozbawia marzeń. Na szczęście film udowadnia, że prawdziwa miłość i przyjaźń przetrwają to wszystko. Bohaterkami są siostry – Badki i Chutki. Wraz z rodzicami wiodą spokojne i uporządkowane życie. Mieszkają na brzegu rzeki Ganga w Banaras. Są biedni, lecz uczciwi i szczęśliwi w swoim prostym życiu. Starsza z sióstr, Badki, czuje się odpowiedzialna za całą rodzinę i swoją młodszą siostrę. Dba zatem o edukację Chutki, a gdy już nie ma innej możliwości wspomożenia rodziny, decyduje się na wyjazd do Mumbaju, by tam znaleźć pracę.

Dodatki: jak powstał film, scenopis obrazkowy, wywiad z Rani Mukherjee, wywiad z Hemą Malini, jak powstała piosenka "Hum to aise hain", jak powstała piosenka "Kachchi Kaliyaan”, zwiastun

KROKI W CHMURACH

Sahiba jest młodą, piękną dziewczyną, która pragnie poświęcić się nauce. Mimo sprzeciwu ojca, który chce ją jak najszybciej wydać za mąż, opuszcza dom i wyjeżdża na studia. Jednak szybko okazuje się, że życie w wielkim mieście jest pełne okrucieństwa. Sahiba jest świadkiem morderstwa i bojąc się o własne życie postanawia wrócić do rodzinnego domu. W podróży towarzyszy jej młody oficer Karan, którego Sahiba prosi o pomoc. Kiedy docierają na miejsce, rodzina dziewczyny jest pewna, że przyjechała ona z mężem i traktują chłopaka jak członka rodziny. Tylko Sahiba wie, że Karan ma narzeczoną, która na niego czeka.

SARKAR

Subash Nagre (Amitabh Bachchan), znany jako Sarkar, jest głową rodziny mafijnej. Od lat wzbudza szacunek i respekt wśród mieszkańców Bombaju. Jego młodszy syn, Shankar (Abhishek Bachchan), wraca skończył właśnie studia i wraca do domu. Staje się więc oczkiem w głowie tatusia, co nie podoba się starszemu synowi Sarkara. Vishnu (Kay Kay Menon) marzy o objęciu "tronu" po ojcu, jednak nic nie wskazuje na to, żeby ten przekazał mu władzę. Konflikt pomiędzy ojcem i synem kończy się wyrzuceniem tego drugiego z domu. Sytuację wykorzystuje wróg mafii Sarkara, Swami (Jeeva).

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Sanjay Gadhvi Raj Kanwar Ram Gopal Varma Pradeep Sarkar
Kraj pochodzenia Indie
Język Dolby Digital 5.1 polski Dolby Digital 5.1 hindi
Kategoria bollywood
Płeć bollywood

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2006
Czas trwania 649

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.