Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Matras Księgarnie

Inne oferty

Podobne produkty

Opis

„Seawolf” - znany bloger i felietonista. Zdobył m.in. I miejsce w plebiscycie publiczności konkursu na Blog Roku 2010 największego polskiego portalu onet.pl. Jego teksty ukazywały się na czołówkach m.in. Niezalezna.pl, Wpolityce.pl, Gazecie Polskiej Codziennie. Prywatnie „Seawolf” - Tomasz Mierzwiński, kapitan żeglugi wielkiej, pływał po najbardziej egzotycznych morzach, od Karaibów po Antarktydę.

Poszczególne hasła alfabetu odnoszą się przede wszystkim do polskiej przestrzeni politycznej. Z niezwykłym poczuciem humoru oraz charakterystycznym dla siebie stylem wypowiedzi, Seawolf odkrył przed Czytelnikiem nieznane fakty. Celnie skomentował bieżące wydarzenia, wskazał absurdy i uderzył w polityczny fałsz. Był autorem wielu określeń, jak np. „Pan Prezydęt”, „Forrest Gump polskiej polityki”, „Pancerna Brzoza”, które stały się powszechne nie tylko wśród blogerów, ale również dziennikarzy i polityków.
Książka zawiera teksty, które nie były wcześniej publikowane na blogach, zatem jest to gratka dla wszystkich czytelników blogów Seawolfa.

Książka to również swoisty testament autora, w której Seawolf poprzez charakterystyczny dla siebie sposób komentowania, zaprezentował samego siebie, przedstawił własne pomysły na inną, może lepszą Polskę...

Ta pozycja, tak jak blog Seawolfa, budzi wiele kontrowersji, ale przez to sięga po nią coraz więcej Czytelników – ciekawych nowego spojrzenia na często już utarte tematy.

Szkoda tylko, że nie będzie już kolejnej książki „wilka morskiego polskiej blogosfery”... Okladka: Alfabet Seawolfa

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Tomasz Mierzwiński
Wydawca Słowa i Myśli Sp. z o.o.
Format 205x147
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 228
Podkategoria Eseje, felietony, publicystyka
ISBN 9788363566012

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.