Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

16 września 2011 światło dzienne ujrzy niezwykle długo oczekiwany, nowy album Alice Coopera “Welcome 2 My Nightmare”. Nagrany został z wieloletnim współpracownikiem Bobem Ezrinem, który wyprodukował oryginalny, multi platynowy krążek z 1975 roku „Welcome To My Nightmare”, który stał się płytą wszechczasów dla klasycznego rocka. Alice Cooper pokazał się na nim jako wizjoner, którego wpływ trwa do dziś w muzyce rockowej, metalowej, pop, punk, a nawet w teatrze, telewizji, filmach i na wielu innych płaszczyznach.

Ponad 35 lat później Alice i Ezrin wskrzesili horror i humor dla nowej generacji.

W nagraniach albumu „Welcome 2 My Nightmare” wzięli udział oryginalni członkowie grupy Alice’a: Denis Dunaway, Michael Bruce i Neal Smith. Poza tym światowa gwiazda Ke$ha, która nazywa pieszczotliwie Alice’a ‘tatusiem’. Oraz legendarny gitarzysta Steve Hunter (grał z Alice’am i Lou Reedem), który jest częścią obecnego zespołu Alice’a

Muzycznie album jest niezwykle zróżnicowany, od disco po garażowy punk, poprzez popowe utwory do rockowych kawałków, w duchu Rolling Stonesów. Jest również ballada „Something To Remember Me By”, opisywana przez Coopera jako ‘najpiękniejsza piosenka, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy”.

W tym roku oryginalna grupa Alice Cooper została wprowadzona do prestiżowej Rock n Roll Hall of Fame, a sam Alice został uhonorowany nagrodą brytyjskiego magazynu Kerrang! – Icon Award oraz amerykańską nagrodą pisma Revolver – Golden God Award.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Rock
Płeć Rock

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Rock
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Alice Cooper
Tytuł Alice Cooper: Welcome 2 My Nightmare (Deluxe)

Producent: Universal Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.