Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Sport-Max OLD

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Naturalny Młody Jęczmień 1800 120 tab. Naturalny Młody Jęczmień 1800, którego składnikiem jestsproszkowany sok z młodego jęczmienia zawiera do 10 razy więcej wartości odżywczych niż młody jęczmień pochodzący z wysuszonych i zmielonych pędów. Organizm ludzki nie jest w stanie strawić celulozowych ścian komórkowych, aby wydobyć z nich to co najlepsze w jęczmieniu. Dodatkowo suszona i zmielona forma niesie ze sobą ryzyko zanieczyszczeń mikrobiologicznych, co może przynieść więcej problemów niż korzyści z jego stosowania. Naturalny Młody Jęczmień 1800marki Aliness jest suplementem o największej zawartości substancji aktywnych wśród młodych jęczmieni dostępnych na rynku oraz jest zarówno zdrowy i bezpieczny w spożyciu. Poprawia pracę jelit, sprzyja odchudzaniu, wspomaga pracę układu pokarmowego Dostarcza do organizmu niezbędne witaminy, minerały i wysoce przyswajalne białko Zmniejsza apetyt i pomaga uzyskać prawidłową sylwetkę Wspomaga proces oczyszczania organizmu Dotlenia krew, reguluje poziom cholesterolu Znacząco wpływa na stan skóry, włosów i paznokci, a także dodaje nam siły i energii do działania. Nasz produkt jako jeden z nielicznych pochodzi z naturalnie wyciśniętego soku z pędów jęczmienia, dzięki czemu w 100% rozpuszcza się w wodzie co sprawia, że wszystkie substancje aktywne są szybko uwalniane i wchłaniane przez organizm. Naturalny Młody Jęczmień 1800bogaty jest w szereg ważnych składników witaminowo-mineralnych tj. magnez, potas, miedź i cynk, witaminy z grupy B, beta-karoten, żelazo (zawiera go pięć razy więcej niż szpinak), wysoce przyswajalne białko (40%) oraz inne cenne związki, jak błonnik pokarmowy, chlorofil (aż 3%), czy aminokwasy. Naturalny Młody Jęczmień 1800został wzbogacony o naturalny, w pełni rozpuszczalny błonnik akacjowy FIBREGUM, który przyspiesza metabolizm tłuszczów, a jego działanie zostało udowodnione w wielu badaniach klinicznych. Fibregum oferuje wiele korzyści dla zdrowia i odżywiania, które gwarantujemy w celu zaspokojenia potrzeb konsumentów na całym świecie. Jest doskonałym źródłem rozpuszczalnego błonnika pokarmowego gwarantujący dotarcie i oczyszczenie wszystkich zagłębień jelitowych. Posiada wysoką tolerancję pokarmów Posiada przebadane klinicznie właściwości prebiotyczne Fibregum gwarantuje minimum 90% rozpuszczalnego błonnika na suchą masę Nie ulega trawieniu, o wysokim ciężarze cząsteczkowym polisacharydu oczyszczonym przy użyciu wyłącznie metod fizycznych, czyli bez obróbki chemicznej lub enzymatycznej Udowodnione działanie bifidogeniczne Stymulacja produkcji krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych Wysoka tolerancja dla jelit do50g/dzień Niska wartość kaloryczna Bezpieczne dla zębów Niska wartość kaloryczna Współcześni konsumenci stają się bardziej świadomi zdrowia i dążą do monitorowania swojego codziennego spożyć kalorii.
Błonnik Witalny Plus zawiera niskokaloryczną formułę.
Wartość kaloryczna Fibregum jest szacowany przez naukowców między 1,3 i 1,8 kcal / g . Przyjazny diabetykom Ze wzrostem otyłości i chorób dietozależnych, takich jak cukrzyca, ważne jest, aby produkty byłe bezpieczne w spożywaniu.
W ulegających trawieniu węglowodanów , Fibregum ma indeks glikemiczny (GI) praktycznie zero. Badania pokazują także, że Fibregum może przyczyniać się do niższego GI, czyni go idealnym do włączenia go w dietę opartą na niskim indeksie glikemicznym spożywanej żywności. Nawodnienie W kilku badaniach wykazano zdolność Fibregum do znacznego zwiększenia wchłaniania się wody i minerałów. Fibregum może być cennym składnikiem aby przyspieszyć nawilżenie organizmu i skompensować nadmierne straty sodu w pocie podczas ćwiczeń. Dodatkowo ułatwia wchłanianie źródeł energii. Skład: Wartość odżywcza W 1 porcji (1 łyżka)Naturalny ekstraktz pędów młodego jęczmienia 450 mg Dawkowanie: 1 lub 2 płaskie łyżeczki proszku rozpuścić w letniej wodzie, w soku owocowym lub jogurcie wymieszać i wypić przed posiłkiem. Data przydatności do spożycia: minimum 6 miesięcy!
(przeważnie rok, albo dłużej!)

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj Suplementu Ochrona Zdrowia
Rodzaj produktu Witaminy i minerały
Postać Tabletki
Ilość 120 tabletek

Producent: Aliness

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.