Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Dmuchane

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 12 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Alkomat DA 8500 E to produkt ceniony przez profesjonalistów, którzy oczekują najwyższej jakości i spełnienia wyśrubowanych wymagań. Rzetelność pomiaru, dokładność, wytrzymałość – przekonaj się, dlaczego alkomaty osobiste AlcoFind należą do najchętniej kupowanych testerów trzeźwości.
Zaletą modelu DA-8500 E jest wykorzystanie czułego sensora elektrochemicznego z przepływowym czujnikiem powietrza, reagującego jedynie na molekuły alkoholu. Dzięki temu uzyskany wynik jest rzeczywisty, ponieważ nie zaburzają go inne czynniki (np. dym papierosowy). Wydajny czujnik należy kalibrować po wykonaniu max. 500 testów, czyli rzadziej niż w przypadku sensorów półprzewodnikowych. Praktyczny licznik przeprowadzanych testów pozwoli Ci kontrolować stan urządzenia. Regularny serwis alkomatów pozwala na maksymalne wykorzystywanie zalet DA-8500E.

Wyraźny wyświetlacz LCD z podświetleniem prezentuje wyniki w zakresie do 5 promili z dokładnością do części setnych. Zapewnia to precyzyjny pomiar, który będzie wiarygodny np. podczas wyrywkowego badania pracownika. DA 8500 E potrzebuje zaledwie 15 sekund, aby poinformować Cię o rezultacie pomiaru. Pewność otrzymanych wyników to najważniejsza zaleta prezentowanego alkomatu.

Kolejnym atutem jest sygnalizacja dźwiękowa, która poinformuje Cię o najważniejszych aspektach działania urządzenia: m.in. konieczności przeprowadzenia kalibracji, rozładowania baterii czy błędu podczas przeprowadzania pomiaru.Alkomat osobisty DA 8500 E to produkt, który znajduje się na półce wśród najbardziej wartościowych modeli – zaufaj naszemu doświadczeniu, wybierając ten profesjonalny alkotester.
Ten alkomat uczestniczy w programie:
BEZPŁATNA KALIBRACJA!

Oznacza to, żepierwsza kalibracja, wpierwszych 12 miesiącachod daty zakupu alkomatu jestbezpłatna! Każdy alkomat, jako urządzenie pomiarowe w trakcie normalnego użytkowania ulegarozkalibrowaniu. Co jakiś czas, w zależności od modelu, częstotliwości i intensywności użytkowania, alkomat taki wymaga kalibracji serwisowej w specjalnie do tego przygotowanym serwisie. Koszt takiej usługi oscyluje w przedziale od 80 do 140 zł w zależności od modelu alkomatu i firmy przeprowadzającej taką kalibrację.Kupując ten alkomat pierwszą kalibrację przeprowadzisz w naszym serwisie bezpłatnie!
ZESTAW ZAWIERA:Alkomat AlcoFind DA-8500EPraktyczne etui na rzep i pasek na rękęUstniki wielokrotnego użytku - 6 sztukBaterie typ AAA alkaliczne - 2 sztukiInstrukcja w języku polskimParagon, na życzenie fakturaKarta gwarancyjnaDANE TECHNICZNE:Wymiary: 120 x 48 x 20 mmWaga 96g z bateriamiWyświetlacz LED 4-cyfrowyDokładny zakres pomiarowy 0,00 do 5,00 g/lWyniki podawane z dokładnością do setnych części promila (0,01)Zaawansowany sensor elektrochemicznyTemperatura pracy od +5 do +40 stopni CZasilanie: 2 x 1,5V bateria alkaliczna typ AAA (w zestawie)Sygnalizacja rozładowania bateriiPamięć 50 ostatnich wynikówMożliwość zmiany ustawień: jednostki pomiarowej, alarmu dźwiękowego, czasu i natężenia dmuchania

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj alkomatu Osobisty
Rodzaj czujnika: Elektrochemiczny
Wymienny czujnik Tak
Zakres pomiaru (promile) od 0 do 5
Dokładność pomiarów (promile) do 0,05
Temperatura pracy od 5 do +40 stopni C
Czas pomiaru 5 sekund
Czas przygotowania do 20 sekund
Czas wydechu podczas pomiaru od 2 do 5 sekund
Pamięć pomiaru tak
Sygnalizacja źle wykonanej próby Tak
Sygnalizacja przekroczenia progu alarmowego Tak
Liczba ustników w komplecie 6
Rodzaj zasilania 2 x AAA
Wymiary 120 x 48 x 20 mm
Waga 96 g

Producent: AlcoFind (DA)

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.