Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Angielski red point Nauka Słówek to metoda szybkiej nauki słownictwa od poziomu dla początkujących do poziomu dla zaawansowanych.

Każda książka do nauki zawiera około 200 słów angielskich wraz z typowymi dla nich wyrażeniami. Każde w tych słów pojawia się w książce kilka razy, dzięki czemu są one często powtarzane i tym samym łatwiej zapamiętywane.

Aktywne ćwiczenia - głównie krzyżówki - wymuszają przepisywanie słów, co zdecydowanie przyspiesza i wzmacnia proces ich zapamiętywania, a także sprawia, że nauka słówek z Angielski red point jest tak skuteczna i przyjemna. Uczysz się nie tylko znaczenia słów i ich wymowy, ale także ich poprawnej pisowni.

Jak uczyć się słówek z Angielski red point?

1. Przeczytaj słówka angielskie z części A Słownictwo. Staraj się zapamiętać ich znaczenia. Następnie ćwicz tłumaczenia z angielskiego na polski i odwrotnie: kartką papieru zakrywaj na zmianę polskie i angielskie słowa.
2. Tak samo postępuj z krótkimi tekstami zamieszczonymi w części B Zwroty i wyrażenia.
3. Rozpocznij aktywne ćwiczenia rozwiązując krzyżówki w części C.
4. Jeżeli sprawia Ci to trudność, cofnij się do danego zestawu słów z polskim tłumaczeniem. Jeśli po zakończeniu nauki znasz już wszystkie zamieszczone w książce 200 słów, możesz rozpocząć kolejny poziom, na którym czeka na Ciebie 200 nowych słów.

W kolejnych książkach, służących do nauki słówek na wyższych poziomach, zarówno słownictwo, jak i zdania prezentujące nowe słowa są coraz trudniejsze. Nadal jednak pojawia się tu słownictwo z niższych poziomów, dzięki czemu cały czas powtarzasz to, czego do tej pory się nauczyłeś.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2011
Wydawca Red Point Publishing
Format 170x115
Rodzaj Języki obce
Język polski
Ilość stron 64
Podkategoria Język angielski
ISBN 9788362837144

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.