Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

W Karteczkach Audio - Angielski dla Średnio Zaawansowanych cz. 2 razem ze słówkami z poprzednich części kursu pozwoli Ci prowadzić swobodną, płynną rozmowę w języku angielskim. To doskonała metoda, by w przyjemny i wygodny sposób nauczyć się mnóstwa słówek i - co najważniejsze - zacząć swobodnie mówić po angielsku i rozumieć ten język. A to wszystko jedynie poprzez słuchanie w domu, pracy czy w podróży. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się nauczyć języka, ale trudno im było do tej pory znaleźć na to czas.

W tym kursie znajdziesz:

* 3000 haseł, słówek, wyrażeń i przykładowych zdań zawierających popularne słownictwo o zróżnicowanej tematyce (poziom B2).
* Konwersacje, czyli 4 dialogi z kursu Angielski Konwersacje, dzięki którym poznasz gotowe wzorce komunikacyjne pomocne w codziennym życiu: w biurze tłumaczeń, w hotelu, u krawca i w biurze informacji turystycznej.
* 2 CD i książeczkę z zapisem dialogów i instrukcją nauki.

Nauka wg metody Listen&Repeat. Nauka polega na słuchaniu i powtarzaniu słówek oraz zdań w języku obcym bez konieczności koncentrowania się na nauce. Możesz więc uczyć się jednocześnie wymowy, słownictwa, zwrotów i konstrukcji gramatycznych w każdych warunkach: w samochodzie, w autobusie, uprawiając sport, na spacerze itp. Dzięki nagraniom stworzonym przez polskich i brytyjskich lektorów zgodnie z formułą Listen&Repeat uczysz się języka naturalną i przyjemną metodą. Sprawdź i zobacz, że to działa!

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Wydawca Compagnia Lingua
Format 192x137
Rodzaj Języki obce
Język polski
Podkategoria Język angielski
ISBN 9788364183430

Producent: Compagnia Lingua

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.