Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Legendarny zespół Army of Lovers powraca po 20letniej przerwie. Ponad 7 milionów sprzedanych albumów, singiel "Crucified" czyli #1 na listach przebojów w 29 krajach oraz międzynarodowe hity takie jak "Obsession", "Give My Life", "Let The Sunshine In" czy "Sexual Revolution" sprawiają, że fani zarówno w Polsce jak i na całym świecie wyczekują premiery nowego albumu w niesamowitym napięciu!

Krążek "Big Battle of Egos" zawierać będzie wszystkie największe przeboje Army of Lovers oraz cztery zupełnie nowe, fantastyczne utwory. Sam zespół opisuje płytę w kilku stwierdzeniach: "Wolność", "Równość", "Sexualność" oraz "Więcej to więcej"! Należy przygotować się na szesnastotrackową dawkę czystej energii i zabawy!

Zespół Army Of Lovers powstał w 1987 roku w Sztokholmie. W podstawowym składzie grupy znaleźli się Camilla Henemark (La Camilla), Jean-Pierre Barda (Farouk) oraz Alexander Bard (Barbie). Pierwszy wspólny koncert zagrali w szwedzkim klubie Zanzibar i od tego momentu przez lata nieprzerwanie podbijali swymi przebojami światowy rynek muzyczny. Ich single takie jak "Crucified" czy "Sexual Revolution" były, są i będą utworami, które nigdy nie wyjdą z mody.
Na płycie "Ballte Of Egos" usłyszymy oprócz rdzennych członków zespołu usłyszymy jeszcze Michaelę Dornonville de la Cour - wokal i klawesyn (zastąpiła La Camillę w 1991) oraz Dominikę Peczyński -flet/wokal (dołączyła do zespoły w 1992 po odejściu de la Cour).

Nowy singiel z "Battle Of Egos" to piosenka "Rockin The Ride". Army of Lovers wykonali ją pierwszy raz na żywo podczas szwedzkiego festiwalu "Melodifestivalen". Media oszalały.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Dance
Płeć Dance

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Dance
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Army Of Lovers
Tytuł Army Of Lovers: Big Battle Of Egos

Producent: Universal Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.