Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Jedna z najbardziej niebezpiecznych i nieprzewidywalnych wypraw morskich.

"Micka dosłownie zmyło z siedzenia. Obaj kurczowo trzymaliśmy się wszystkiego, co zapewniało oparcie. W ciemnościach, ogarnięty paniką, ponownie złapałem za koło sterowe i gorączkowo usiłowałem odgadnąć, z której strony uderzy kolejna wściekła fala. Byliśmy jak ślepcy na ringu - samotni, przerażeni, przyjmujący ciosy z każdej strony".

To wszystko zaczęło się jako starannie przygotowana próba pierwszego pokonania północnego Atlantyku w otwartej łodzi typu RIB bez pomocy z zewnątrz. Wkrótce okazało się, że wyprawa zamieniła się w straszliwą bitwę ze sztormowym wiatrem, potężnymi falami i górami lodowymi wielkości katedr.

Bear Grylls, autor bestsellerowych poradników na temat sztuki przetrwania, rozpoczął swoją wyprawę z odludnego północnego wybrzeża Kanady, skąd razem z załogą wyruszył na osławione Morze Labradorskie, zmierzając wśród gór lodowych na Grenlandię. Na kolejnym etapie, 400 mil od brzegów Islandii, załoga natrafiła na straszliwy sztorm. Przez jeden bardzo długi dzień i noc życie pięciu mężczyzn wisiało na włosku. Czy im się udało? Oto ich historia.

Pasjonująca opowieść.
"Daily Express"

Grylls to żywy dowód na to, że epoka wielkich odkrywców jeszcze nie minęła.
"Scotsman"

Styl [Gryllsa] sprawia, że czytelnik czuje się tak, jakby siedział przy jego boku podczas wyprawy... W każdym zdaniu czułem smak słonej wody, w każdym akapicie - ziąb, który przenikał mnie do szpiku kości.
"Herald Express".

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Bear Grylls
Wydawca Pascal
Format: 234x165
Rodzaj Podróże
Język polski
Ilość stron 286
Podkategoria Literatura podróżnicza
ISBN 9788376420769

Producent: Pascal

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.