Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Prosto z londyńskiego Victoria Palace Theatre, czołowej sceny West Endu, niezwykłe, wzruszające i krzepiące zarazem, pełne ciepłego humoru widowisko - wielokrotnie nagradzany musical "Billy Elliot". Sięgając po to DVD dołączasz do tysięcy widzów, którzy zachwycili się tym szczególnym spektaklem z porywającym finałem z udziałem 25 młodych tancerzy, dzisiejszych i przyszłych Billy Elliotów.

Osnuty na nominowanym do Oscara ? filmie "Billy Elliot" (2000), musical od chwili swej premiery poruszył miliony serc, zbierając ponad 80 nagród i wyróżnień na całym świecie w tym 10 statuetek Tony ? oraz 5 nagród Oliver.
Historia ma swój początek w górniczym miasteczku na północy Anglii, w czasie górniczych strajków 1984/85 roku. Nieoczekiwanie nastoletni Billy objawia swój niezwykły talent do tańca, który każe mu przenieść się z bokserskiego ringu do sali baletowej i rozpocząć podróż do sławy, która porwie całą rodzinę i napełni dumą lokalną społeczność, a przede wszystkim odmieni życie chłopca.

Do ekipy, która pracowała nad filmem - scenarzysty LEE HALLA (autora libretta i piosenek), reżysera STEPHENA DALDRY'EGO oraz choreografa PETERA DARLINGA - dołączył legendarny ELTON JOHN (muzyka). Wspólnie stworzyli wspaniały spektakl, który głęboko zapada w pamięć.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser: Brett Sullivan Stephana Daldry
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 5.1 angielski
Kategoria Musicale
Płeć Musicale

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2014
Czas trwania 162

Producent: Filmostrada

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.