Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Tytuł „The Beginning” „nawiązuje do tego, co obecnie dzieje się na świecie. Jest symbolem królujących nowych technologii i wynalazków, wirtualnej rzeczywistości, techniki 3D czy trójwymiarowego wideo” wyjaśnia will.i.am. „Odnosi się również do utworów, które kiedyś lubiliśmy, a z którym teraz eksperymentujemy nadając im zakręcone, szalone rytmy.”

Pierwszy singiel z płyty “The Time (The Dirty Bit)” wykorzystuje sampel z przeboju „(I’ve Had) The Time Of My Life” Billa Medleya i Jennifer Warnes z filmu „Dirty Dancing” – „Piosenka jest symbolem najwspanialszego okresu naszego życia” – wyjaśnia Fergie. – „Objechaliśmy właśnie z koncertami cały świat. Graliśmy na stadionach wypełnionych naszymi fanami. Po koncertach chodziliśmy do klubów, gdzie mogliśmy się z nimi spotkać. Trudno zapomnieć tak wspaniałe chwile”.

“Skoro nie jesteś w stanie przewidzieć tego, co się wydarzy starasz się sprawić, by każdy dzień był wyjątkowy” – mówi will.i.am – „Chcieliśmy uchwycić to uczucie i stworzyć taką piosenkę, która będzie cieszyć naszych fanów, bo to im zawdzięczamy wszystko.”

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Pop
Rodzaj nośnika CD
Płeć Pop

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Pop
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [2xCD]
Artysta Black Eyed Peas

Producent: Universal Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.