Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Makaron z kabaczkiem, kurczakiem i pomidorami Obiadki BoboVita powstają wyłącznie z wartościowych składników, które najchętniej dawałabyś swojemu dziecku - Pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a dodatkowo są we właściwych proporcjach dopasowanych do jego potrzeb - Na każdy etap życia dziecka znajdziesz obiadek o odpowiedniej konsystencji idealnej do nauki gryzienia. Środek spożywczy dla niemowląt i małych dzieci zawiera składniki skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt. Skład dostosowany do wieku. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Spełnia rygorystyczne normy jakościowe dla najmłodszych Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku Z warzywami gotowanymi na parze Zbilansowany skład odpowiedni do wieku Bez dodatku soli Nie zawiera mleka Produkt nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie (GMO) - podobnie jak wszystkie inne produkty dla niemowląt i małych dzieci na rynku polskim. Skład: Makaron (mąka pszenna, białko jaja kurzego) (20%), przecier pomidorowy (18%), woda, kabaczek (15%), mięso z kurczaka (9%), marchewka (5%), pasternak, sok z białych winogron z zagęszczonego soku, cebula, skrobia kukurydziana, skrobia z tapioki, olej rzepakowy, natka pietruszki. - Są wartościowym daniem, które możesz stopniowo wprowadzać jako pierwszy inny posiłek niż mleko mamy albo doskonały początek obiadu nieco starszego maluszka. - To pozwoli kształtować dobre nawyki żywieniowe dziecka na przyszłość.

Makaron z kabaczkiem, kurczakiem i pomidorami

Obiadki BoboVita powstają wyłącznie z wartościowych składników, które najchętniej dawałabyś swojemu dziecku

 

- Pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a dodatkowo są we właściwych proporcjach dopasowanych do jego potrzeb

- Na każdy etap życia dziecka znajdziesz obiadek o odpowiedniej konsystencji idealnej do nauki gryzienia.

Środek spożywczy dla niemowląt i małych dzieci zawiera składniki skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt. Skład dostosowany do wieku. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

  •     Spełnia rygorystyczne normy jakościowe dla najmłodszych
  •     Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku
  •     Z warzywami gotowanymi na parze
  •     Zbilansowany skład odpowiedni do wieku
  •     Bez dodatku soli
  •     Nie zawiera mleka
  •     Produkt nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie (GMO) - podobnie jak wszystkie inne produkty dla niemowląt i małych dzieci na rynku polskim.

Skład:

Makaron (mąka pszenna, białko jaja kurzego) (20%), przecier pomidorowy (18%), woda, kabaczek (15%), mięso z kurczaka (9%), marchewka (5%), pasternak, sok z białych winogron z zagęszczonego soku, cebula, skrobia kukurydziana, skrobia z tapioki, olej rzepakowy, natka pietruszki.

 

- Są wartościowym daniem, które możesz stopniowo wprowadzać jako pierwszy inny posiłek niż mleko mamy albo doskonały początek obiadu nieco starszego maluszka.

- To pozwoli kształtować dobre nawyki żywieniowe dziecka na przyszłość.

 

 

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Wiek 6 miesięcy +
Składniki Warzywa Makaron Kurczak
Rozmiar/ilość 190 g
Rodzaj diety Bez soli Bezmleczna
Opakowanie Słoik
Ilość sztuk w zestawie 6

Producent: Bobovita

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.