Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Były egzekutor długów Tore Pulli zostaje skazany za zabójstwo dawnego znajomego. Sprawa jest czysta – wszyscy wiedzieli o konflikcie między mężczyznami, gdy na miejsce zbrodni przyjeżdża policja, Pulli ma na rękach krew, a badania wykazują, że szczęka ofiary została złamana w sposób znany jako "podpis Pullego" z czasów, gdy działał na granicy prawa. Mimo to Tore utrzymuje, że jest niewinny. Kiedy zbliża się termin apelacji, prosi o pomoc Henninga Juula, dziennikarza, który rozwiązał już wiele spraw kryminalnych. Ale wybiera go także z innego powodu. Pulli ma informacje, dla których Juul zrobi wszystko. Wie, co stało się w nocy, gdy zginął syn dziennikarza.

"Książka jest tak dobra, że czytelnik kończy ją z silną potrzebą sięgnięcia po kolejne tomy przygód reportera nawiedzanego przez duchy przeszłości".
"Romerikes Blad"

"Henning Juul jest spokrewniony z Vargiem Veum Gunnar Staalesen i Harrym Hole Jo Nesb: straumatyzowany i raczej niechlujny rycerz, który już dawno spadł ze swego białego rumaka. Norwedzy sięgający po twardy styl rodem z amerykańskich kryminałów dostali kolejnego znakomitego rzecznika".
"Jyllands-Posten"

"Największym atutem Engera jest to, że z powodzeniem utrzymuje niesłabnące tempo i napięcie".
"Adresseavisen"

"Każda kolejna strona zamyka cię w żelaznym uścisku, z którego nie możesz i wcale nie chcesz się uwolnić. Świetna robota".
Krimifan.dk

Przekład z norweskiego Iwona Zimnicka.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Thomas Enger
Wydawca Czarne
Format 205x125
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 384
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788375363777
Kolekcja Ze strachem

Producent: Czarne

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.