Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

Opis

Prawdziwa historia dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu : Vitalija i Wladimira Klitschko. Poznaj ich dzieciństwo spędzone na Ukrainie, w okolicy skażonych terenów Czarnobyla, pierwsze sukcesy, porażki i ciężką drogę do kariery w czasach rozpadu Związku Radzieckiego. Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych, profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczyna się w 1996 roku pierwszą zawodową walką Vitalija i debiutem Wladimira na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie.

Pasma sukcesów przerywane problemami zdrowotnymi, powroty do kariery, walka z własnymi słabościami, aż wreszcie to na co czekali wszyscy – przygotowania do najważniejszej walki 2011 roku, pojedynku Klitschko – Adamek.

W filmie gościnnie wystąpili sparingpartnerzy braci Kliczko, którzy niezależnie od wyników walk wypowiadają się z wielką sympatia i szacunkiem do jedynych ludzi na świcie, którzy poza tytułami mistrzów świata mogą pochwalić się także sukcesami naukowymi i politycznymi.

Reżyser Sebastian Dehnhardt w kameralny sposób przedstawił fascynujący obraz dwóch wielkich sportowców, którzy są przede wszystkim braćmi.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Sebastian Dehnhardt
Kraj pochodzenia Niemcy
Język Dolby Digital 5.1 niemiecki
Kategoria Dokumentalne

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2011
Czas trwania 110

Producent:Vivarto

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.