Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

DVDmax

Podobne produkty

Opis

"Only Human" jest albumem niezaprzeczalnie popowym, ale podważa też ogólnie przyjęte konwencje. Jest przemyślany, radosny i uskrzydlający. Nie brakuje na nim gorących przebojów, które świetnie sprawdzą się w stacjach radiowych i zachęcą słuchacza do skupienia się na ich przesłaniu, które napawa optymizmem.

Album kontynuuje dobrą passę Cheryl, która przyniosła jej już cztery single #1 i dwa albumy, które dotarły na szczyt listy sprzedaży. W lipcu tego roku pierwszy singiel z 'Only Human', Crazy Stupid Love, nie tylko wzbił się od razu na 1. miejsce, sprzedając ponad 100 000 kopii, ale pomógł też Cheryl zapisać się na kartach historii - została jedną z trzech kobiet w historii Wielkiej Brytanii, które mają cztery single #1!

Przy nowym albumie Cheryl pracowała z takimi debiutantami jak Joel Compass, Electric i Red Triangle, ale też ze znanymi nazwiskami: Wayne Wilkins (Beyoncé) - który pracował z Cheryl nad Fight For This Love - Cass Lowe (Chance the Rapper), Lucas Secon (Britney, Kylie), The Invisible Men (Iggy Azalea), Bonnie McKee (Katy Perry), Sia (Rihanna) i koleżanka Cheryl z Girls Aloud - Nicola Roberts.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Pop
Gatunek Pop

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Pop
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Cheryl
Tytuł Cheryl: Only Human

Producent: Universal Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.