Opinie klientów:

Oferta: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Dwustronny śliniaczek przeznaczony jest dla maluszka już od pierwszych chwil życia.

- Niezwykle miękki - Delikatny dla wrażliwej skóry maleństwa - Strona z kolorowymi wzorkami jest łatwa w utrzymaniu. Można ją przetrzeć, a plamy jej nie lubią - Z drugiej strony dzidziuś ma kontakt z delikatnym mikropolarkiem, który wchłonie nadmiar wilgoci - Mały i delikatny śliniaczek pod jego bródką na pewno pomoże nam zachować czystość ubranek i wrażliwej skórki na szyi maluszka Ciekawostki na temat ulewania
- Częściej dochodzi do ulewania w przypadku dzieci karmionych butelką. Dlaczego? Mleko z piersi matki leci wolno i zmusza dziecko do stabilnego ssania. Mleko z butelki leci łatwiej, przez co maluch połyka je bardziej łapczywie. Podobnie dzieje się w przypadku obfitego pokarmu w piersi matki, jeśli jest go za dużo, maluch również połyka go łapczywiej, a strumień płynącego mleka jest mocniejszy.
- Mleko może się ulewać lub krążąc po jelitach doprowadzić do kolek.
- Ulewanie mleka nie oznacza, że maluszek się najadł. Do ulewania dochodzi również w przypadku połykania powietrza wraz z pokarmem. W razie obaw, gdy dziecku się już odbije, można spróbować ponownie przystawić go do piersi, jeśli będzie głodne, chętnie przyjmie pierś.
- Ilość ulewanego mleka to około dwóch łyżeczek, tak więc nie powinno mieć wpływu na sytość maluszka. Kiedy ulewanie może być powodem do niepokoju?
- duży spadek wagi,
- ulewane mleko tryska na odległość,
- ulewane mleko występuje w kolorze brązowym lub zielonym,
- dziecko krztusi się lub bardzo kaszle,
- ulewanie stopniowo nasila się,
- mocno płaczące dziecko podczas ulewania.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Śliniak
Wiek 0 miesięcy +
Materiał Poliester
Temat/Postać Zwierzęta
Kolor Niebieski/Pomarańczowy

Producent:Close

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.