Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Ekranizacja skandalizującej powieści Michela Houellebecqa.
Z pozoru prosta historia dwóch braci wpisuje się w nurt kontrowersyjnego kina o złożonych relacjach między kobietą i mężczyzną ("Intymność", "Pianistka").
Michaela (Christian Ulman) i Bruna (Moritz Bleibtreu), mimo że są przyrodnimi braćmi, dzieli ich prawie wszystko. Łączy jedynie osoba matki (Nina Hoss), która zaniedbała chłopców, by wieść beztroskie życie podróżującej hipiski, pozostawiając braci pod opieką dziadków. Michael, introwertyczny biolog molekularny jest tak pochłonięty badaniami genetycznymi, że unika wszelkiej bliskości, gdy tymczasem Bruno - przeciwnie - jest niewolnikiem własnych fantazji, płacącym słono za erotyczne usługi. Wszystko nagle się zmienia, gdy obaj mężczyźni (będąc około trzydziestki), spotykają na swej drodze miłość. Michael wiąże się z ukochaną z dzieciństwa, Annabelle (Franka Potente), Bruno spotyka Christiane (Martina Gedeck), która dzieli jego seksualne obsesje i potrafi czerpać z nich rozkosz.

Moritz Bleibtreu odtwórca roli Bruna, otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia dla Najlepszego Aktora na 56. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie (2006).
W rolach głównych występują Moritz Bleibtreu ("Pukając do nieba bram", "Monachium"), Franka Potente ("Tożsamość Bourne''a", "Biegnij Lola biegnij"), Christian Ulmen. "


Czas trwania: 108 min
Obsada: Moritz Bleibtreu , Christian Ulmen, Martina Gedeck
Dźwięk: Dolby Digital 5.1
Format obrazu: 16:9
Napisy: polskie
Język: polski (lektor), niemiecki

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Wydawca Kino Polska
Format 190x135
Język polski

Producent: Kino Polska

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.