Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Co zrobić, by plastikową osłonkę na doniczkę zmienić w staroświecką donicę z żelaza? Jakich materiałów użyć, by stiukowemu popiersiu nadać efekt starego kamienia? Czy nowoczesny kandelabr z żelaza może wyglądać tak, jakby był pokryty patyną?

Drewnianą półkę możesz pomalować tak, by dodać jej lat. Stół z metalu nabierze niepowtarzalnego uroku, jeśli pokryjesz go woskiem z bitumem. Bombki na choinkę, krzesło z drewna, gipsowe figurki - dzięki wskazówkom zawartym w tej książce dowiesz się, jak zwykłe przedmioty zamienić w niebanalne dekoracje, nadając im czar minionych epok. Nauczysz się, jak stosować odpowiednie materiały, by otrzymać m.in. efekt zardzewiałego żelaza, brązu, starego kamienia, zwapnionej terakoty. Wszystkie etapy pracy szczegółowo opisano i zilustrowano, tak by każdy mógł spróbować swoich sił w tej sztuce dekoratorskiej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytemu m.in. na stanowisku profesora w szkole EPS AR, zauważyłam, jak wiele osób obawia się uczenia oraz odkrywania nowych form i technik upiększania przedmiotów.

Obecnie docenia się samodzielnie wykonane dekoracje, tak jak i techniki rzemieślnicze, które pozwalają odnowić, naprawić i upiększyć przedmioty z naszego otoczenia, czyniąc je przede wszystkim bardziej przyjaznymi.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Victoria Lopez Santacruz
Wydawca RM
Format 235x215
Rodzaj Poradniki
Język polski
Ilość stron 78
Podkategoria Dom, wnętrze
ISBN 9788377730317
Kolekcja Inspiracje

Producent: RM

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.