Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Dominika Barabas to artystka młodego pokolenia. Dała się poznać szerszej publiczności, dochodząc do półfinału programu Must Be the Music. Materiał, który znajdzie się na płycie to 10 piosenek autorskich Dominiki, nagranych przez nią i jej zespół. Utwory te są bardzo różnorodne. W połączeniu ze świetnymi tekstami tworzą spójną wypowiedź nawiązującą do osobistych przeżyć wokalistki oraz obserwacji otaczającego ją świata. Charakterystyczna barwa głosu Dominiki oraz jej specyficzny, emocjonalny sposób śpiewania przykuwa uwagę słuchaczy i daje artystce dużą rozpoznawalność.

Znakomite teksty, charakterystyczne kompozycje okraszone intrygującym głosem Dominiki zapowiadają wydarzenie muzyczne, którego nie można przegapić!

Muzyka to dla Dominiki sposób na życie: "Jest jak tlen, bez którego nie da się żyć, jest pasją, miłością, nałogiem, pracą, obsesją, pierwszym dzieckiem. Tworzenie oczyszcza duszę, pozwala jasno myśleć. Najważniejszy jest przekaz płynący ze słów i muzyki a świadomość, że są na świecie ludzie, którym ten przekaz pomoże, uleczy, zmieni choć ułamek spraw w życiu, daje siłę i wiarę. Nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba."

Dominika podbiła serca jurorów licznych festiwali, stając się laureatką wielu prestiżowych nagród, w tym m.in.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Pop
Płeć Pop

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Pop
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Dominika Barabas
Tytuł Zbiór Porannych Bzdur

Producent: Universal Music

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.