Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Po drugiej stronie czasu to pierwsza część przygodowo-fantastycznej serii Domino i Muki o podróży dwojga przyjaciół w przeszłość. Wszystko zaczyna się od szalonego pomysłu jedenastoletniej Domino, żeby odwiedzić remontowany tunel warszawskiej Wisłostrady. Bohaterowie wpadają w dziurę prowadzącą do leżących pod całą Polską kanałów. Spotkają w nich skrzata Jestem Przy Tobie Raz Dwa Trzy Czesława i utopca Nieprzemakalnego Ano. Razem przenoszą się do średniowiecznego Gniezna. Spotkają w nim mnicha Wojciecha, przyszłego świętego, z którym połączą ich dramatyczne wydarzenia.

Ucieczki i pogonie, fantazja i historia, współczesna Warszawa i średniowieczne Gniezno, zło i dobro, zemsta i przebaczenie, młodzi bohaterowie z krwi i kości i tajemniczy mnich, który okazuje się… Czy jednak nie zdradzam zbyt wiele? Lepiej przekonać się samemu i wyruszyć w podróż w nieznane z Domino i Mukim. To nietrudne – wystarczy otworzyć tę książkę.

Wojciech Widłak, autor serii książek o Panu Kuleczce

Zofia Stanecka - pisze odkąd pamięta. Kiedyś listy i recepty dla chorych misiów, teraz książki dla dzieci. Jest autorką serii książek o Basi, książek edukacyjnych [„Nasza Paczka i niepodległość”], baśni, opowiadań i powieści [„Tajemnica Namokniętej Gąbki”, „Księga Ludensona”]. Pisze książki do serii Czytam sobie. W Wydawnictwie W drodze opublikowała „Świat według dziadka”, nominowany do nagrody „Książka Roku 2013” Polskiej Sekcji IBBY.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor Zofia Stanecka
Wydawca W drodze
Format 215x135
Rodzaj Dla dzieci
Język polski
Ilość stron 164
Podkategoria Książki dla dzieci
ISBN 9788370339258

Producent: W drodze

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.