Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

W podziemnym kompleksie badawczym na Marsie coś się wydarzyło. Zginęli wszyscy naukowcy. Utracono też łączność z ośrodkiem. Fragmenty wiadomości, jakie dotarły na Ziemię były przerażające. Zarządzono piąty stopień kwarantanny, a jednymi ludźmi, którzy otrzymali prawo wejścia, bądź wyjścia z ośrodka, byli członkowie Taktycznego Oddziału Szybkiego Reagowania, uzbrojeni po zęby i znakomicie wyszkoleni komandosi. Elita elit. Jedyni, którzy byli w stanie podołać zadaniu: Zabić wszystko, co się rusza!

Ale za każdym rogiem, w mrokach tuneli, w zakamarkach każdego pomieszczenia, czekały na nich legiony piekielnych bestii... o wiele potężniejszych i bardziej krwiożerczych od wszystkiego, co do tej pory spotkał rodzaj ludzki.

Doom dostarczy ci tych wszystkich wrażeń, jakie sprawiły, że gra, będąca jego pierwowzorem, stała się legendą w każdym zakątku świata.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser: Andrzej Bartkowiak
Kraj pochodzenia Wielka Brytania
Język DTS 5.1 hiszpański DTS 5.1 niemiecki DTS-HD 5.1 polski DTS-HD 5.1 angielski DTS 5.1 rosyjski DTS 5.1 węgierski DTS 5.1 portugalski DTS 5.1 czeski
Kategoria Akcja
Płeć Akcja

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika Blu-Ray
Rok / data wydania 2005
Czas trwania 115

Producent: Filmostrada

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.