Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

TELOMERIC ULTRA 70+ to pierwsza linia pielęgnacyjna dla kobiet 70+ wykorzystująca światowe odkrycie w dziedzinie kosmetologii opisujące mechanizmy działania telomerów w procesie redukcji zmarszczek i widocznego odmładzania skóry. TELOMERIC ULTRA 70+ to pierwsza linia pielęgnacyjna dla kobiet 70+ wykorzystująca światowe odkrycie w dziedzinie kosmetologii, uhonorowane Nagrodą Nobla , opisujące mechanizmy działania telomerów w procesie redukcji zmarszczek i widocznego odmładzania skóry. Seria została wzbogacona o unikalną formułę, zainspirowaną najskuteczniejszymi zabiegami dermatologii estetycznej: mezoliftingiem, lipofillingiem i depigmentacją. Ten innowacyjny, wzmocniony program o potrójnym działaniu: liftingującym, wypełniającym i wybielającym, pomaga odnowić architekturę twarzy i widocznie odmłodzić skórę kobiet po 70. rokużycia. Polecany również kobietom młodszym jako intensywna kuracja przeciwstarzeniowa. Linia opiera się na innowacyjnym składniku Telomeric i substancjach aktywnych połączonych w odpowiednich proporcjach w specjalne kompleksy maksymalizujące efekty działania kremów:
- Mezolift Complex - koktajl niezbędnych składników aktywnych zastosowany w celu natychmiastowego liftingu twarzy i wygładzenia zmarszczek
- Lipofill Complex - aktywny kompleks pomagający przywrócić skórze właściwą objętość i wymodelować owal twarzy
- Depigment Complex - skoncentrowane składniki aktywne zapobiegające powstawaniu nowych przebarwień, ujednolicające koloryt i rozjaśniające skórę.
Intensywna pielęgnacja o działaniu naprawczym, wypełniającym i redukującym przebarwienia. Nawiązując do technik polegających na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego, krem zawiera specjalne mikrosfery kwasu hialuronowego, które po wchłonięciu absorbują wilgoć, wypełniając zmarszczki od środka. Inspirując się zabiegami wolumetrycznymi zastosowano Lipofill Complex z innowacyjnymi biomimetycznymi aktywatorami, które zwiększają produkcję białek kolagenowych, wzmacniając owal twarzy (efekt wypełnionej i gładkiej skóry - 83%). Depigment Complex zapobiega powstawaniu plam i przebarwień oraz rozjaśnia istniejące, co przyczynia się do poprawy kolorytu twarzy i okolic oczu o 11%. Krem skutecznie walczy z suchością i wiotkością skóry, poprawiając nawilżenie (wzrost o 54%), odżywienie (wzrost o 45%) i elastyczność (wzrost o 35%) już po pierwszej aplikacji. Skóra jest zregenerowana, odżywiona i odmłodzona (90%). Wyniki badań w niezależnym Centrum Badawczym:

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Dla Dla kobiet
Pora stosowania Na noc
Część ciała Oczy Twarz
Ilość 50 ml
Rodzaj rozwiązania Krem

Producent: Dr Irena Eris

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.