Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 36 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Zewnętrzny dysk twardy My Passport Pro o pojemności 2TB, posiadający interfejs zewnętrzny Thunderbolt. Dysk posiada ochronę hasłem oraz sprzętowe szyfrowanie danych. Kompatybilny z Apple Time Machine. Trwałość wykonania i profesjonalny styl Dwa dyski magazynu danych My Passport Pro są umieszczone w obudowie z anodyzowanego aluminium o eleganckiej, profesjonalnej stylistyce. Wewnętrzne dyski firmy WD odznaczają się wysoką trwałością, odpornością na wstrząsy i niezawodnością. Dzięki temu masz pewność, że rezultaty Twojej twórczej pracy są bezpiecznie przechowywane. Niezależnie od tego, czy kręcisz nowy film dokumentalny w plenerze i wysyłasz materiały wideo do studia, czy przedstawiasz klientowi nową ofertę swojej firmy - dysk My Passport Pro będzie pomocy na każdym etapie Twojej pracy. Inspiracja dla Twojej wyobraźni Dysk My Passport Pro jest fabrycznie skonfigurowany w trybie RAID 0, oferującym najwyższą szybkość i pojemność. Dzięki temu dysk nie stanie się "wąskim gardłem", kiedy edytujesz lub kompilujesz pliki. Nic nie spowolni Twojej twórczej wyobraźni.
Tryb RAID 1 chroni owoce Twojej pracy Żyjesz ze swojej pracy. Tryb RAID 1 (zapis z dublowaniem) zapewnia podwójną ochronę wszystkich danych. W tym trybie dysk jest dzielony na dwie części. Na jednej są przechowywane wszystkie pliki, a na drugiej - ich dodatkowa kopia. Nie wymaga zasilacza Zasilanie bezpośrednio przez port Thunderbolt w komputerze MacBook pozwoliło wyeliminować zewnętrzny zasilacz i zwolnić nieco miejsca w Twoim bagażu. A ponieważ kabel Thunderbolt jest zintegrowany z dyskiem, nigdy nie zgubisz go w podróży.
Pojemność na wszystkie Twoje twórcze koncepcje Gdy jedziesz w teren, zabierz ze sobą pojemny, przenośny dysk My Passport Pro. Dysk jest dostępny w wariantach o pojemności 2 TB i 4 TB, na których pomieścisz wszystkie swoje filmy wideo HD, sesje zdjęciowe i inne pliki graficzne. Teraz możesz nie rozstawać się ze swoimi projektami. Współpraca z programem Apple Time Machine Kiedy przechwycisz obrazy, możesz łatwo utworzyć ich kopię zapasową w programie Apple Time Machine. Szybki dysk rozruchowy Zapisz na dysku pliki systemowe i używaj go jako niezwykle szybkiego dysku rozruchowego. Niech komputer nigdy nie spowalnia Twojej pracy.
Instalacja „plug-and-play” Dysk My Passport Pro zawiera fabrycznie sformatowaną partycję HFS+ J i jest dostarczany w stanie gotowym do pracy z systemem operacyjnym Mac OS. Zawsze gotowy do pracy Program WD Diagnostics w kilka sekund sprawdza stan systemu S.M.A.R.T. Dzięki temu zawsze masz pewność, że dysk będzie gotowy do pracy, gdy tylko otrzymasz kolejne zlecenie.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Interfejs Thunderbolt
Standard 2.5"

Producent: WD

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.