Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Płyta 1:

Lwy - Na początku odwiedzimy pewne stado lwów. To właśnie tworzenie stad jest tym co odróżnia lwy od innych kotów. Przez 8 miesięcy będziemy przyglądać się stadu i obserwować sposób w jaki panujące w nim relacje przynoszą korzyść jednemu osobnikowi jak i całemu gatunkowi. Naszą uwagę poświęcimy w szczególności jednej lwicy i jej naturalnej walce o wydanie nowego pokolenia lwiątek na świat pełen niebezpieczeństw, w którym role ofiary i drapieżnika czasami się odwracają.

Niedźwiedzie - Film poświęcony jest jednemu z najbardziej przerażających a zarazem nie rozumianych zwierząt - niedźwiedziowi. Odwiedzimy Park Narodowy w Kanadzie, gdzie żyje największa populacja niedźwiedzi brunatnych na świecie. Poznamy jakie niebezpieczeństwa czekają na młode w brutalnym świecie walki o pożywienie. Poznamy najbardziej fotogeniczne misie polarne i ich wędrówkę przez tundrę.

Węże - Kobra syjamska to jeden z najbardziej jadowitych węży na świecie a w Tajlandii także jeden z najpowszechniej występujących gadów. Spróbujemy wyjaśnić dlaczego atakuje. Poznamy jak ważną rolę wąż odgrywa w ekosystemie. Przyjrzymy się z bliska Pytonowi Indyjskiemu, niezwykłemu drapieżnikowi wśród węży.

Płyta 2:

Dzikie koty - Dzięki opływowym kształtom ciała i długim kończynom gepard jest stworzony do poruszania się z prędkością do 100 km/h. To najszybsze zwierzę świata. Obecnie zagrożone wyginięciem. "Dzikie wyprawy" zaprowadzą nas w głąb afrykańskiego parku narodowego, gdzie będziemy obserwować przez 6 miesięcy młode kociaki jak wbrew wszystkiemu walczą o przetrwanie.

Ptaki szponiaste - To ptaki drapieżne. Ich wzrok jest wielokrotnie bardziej wyostrzony niż wzrok człowieka. Z lotu wypatrują zdobycz. To matka natura sprawiła, że są niepokonanymi myśliwymi. Poznamy sokoły, myszołowy, sowy i wiele innych. Przyjrzymy się parom budującym swe gniazda.

Super dodatek: "Zwierzakowy śpiewnik" nauka języka angielskiego w formie karaoke dla dzieci. Poznasz świat 40 zwierząt, przy pomocy zabawnych, łatwych piosenek. Super zabawa połączona z nauką dla dzieci i ich rodziców!

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Ross John
Język Dolby Digital 5.1 polski
Kategoria Dokumentalne

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Czas trwania 132 158

Producent: APR Project DVD

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.