Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Stworek Upiorek Ryś ogląda przerażającą bajkę o Upiorku, której bardzo się boi. Następnego dnia zaprasza on misia na oglądanie. Teraz obaj są przerażeni. Naprawdę, naprawdę fajne rzeczy Ryś tłumaczy Misiowi, że wszystkie fajne rzeczy można kupić za pieniądze. Przyjaciele zastanawiają się, jak mogą zarobić pieniążki? Rysia przyjęcie dla Misia Ryś nie może iść na przyjęcie do koleżanki, bo jest chory. Chłopiec chce pokazać Misiowi, jak fajne są przyjęcia, ale niestety mu nie wychodzi. Aż tu nagle niespodzianka! List niespodzianka Ryś i Miś leżąc na trawie marzą o lataniu. Nadarza się okazja, aby spełnić marzenie. Muszą zebrać i wysłać 10 kodów z płatków śniadaniowych, a wtedy wygrają samolot! Misiozaurus Rex Miś i Ryś znajdują jakąś kość, a może skamielinę. Wyobrażają sobie, jakby to było być dinozaurami albo jaskiniowcami. Fajne zabawy Ryś próbuje wymyślić zabawę, której jeszcze nikt w szkole nie zna. Ma on świetny pomysł - zabawa w misia!

Opisy odcinków:

1. Stworek Upiorek

Ryś ogląda przerażającą bajkę o Upiorku, której bardzo się boi. Następnego dnia zaprasza on misia na oglądanie. Teraz obaj są przerażeni.

2. Naprawdę, naprawdę fajne rzeczy

Ryś tłumaczy Misiowi, że wszystkie fajne rzeczy można kupić za pieniądze. Przyjaciele zastanawiają się, jak mogą zarobić pieniążki?

3. Rysia przyjęcie dla Misia

Ryś nie może iść na przyjęcie do koleżanki, bo jest chory. Chłopiec chce pokazać Misiowi, jak fajne są przyjęcia, ale niestety mu nie wychodzi. Aż tu nagle niespodzianka!

4. List niespodzianka

Ryś i Miś leżąc na trawie marzą o lataniu. Nadarza się okazja, aby spełnić marzenie. Muszą zebrać i wysłać 10 kodów z płatków śniadaniowych, a wtedy wygrają samolot!

5. Misiozaurus Rex

Miś i Ryś znajdują jakąś kość, a może skamielinę. Wyobrażają sobie, jakby to było być dinozaurami albo jaskiniowcami.

6. Fajne zabawy

Ryś próbuje wymyślić zabawę, której jeszcze nikt w szkole nie zna. Ma on świetny pomysł - zabawa w misia!

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Język Dolby Digital 2.0 polski
Kategoria Dla dzieci

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Czas trwania 70

Producent: Cass Film

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.