Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Ekspres do kawy Saeco HD 8761 Minuto Ulubiony napój za dotknięciem przycisku! System parzenia zdejmowany jednym kliknięciem! Tylko ekspres Saeco Smarty oferuje prawdziwą technologię "od ziaren do filiżanki" w połączeniu z maksymalną wygodą, najlepszą wydajnością, a także dużą pojemnością w stosunku do bardzo małych gabarytów.

Prawdziwa włoska kawa o doskonałym smaku Całkowicie ceramiczny młynek eliminuje problem przypalonej kawy Szybki podgrzewacz Klasyczny spieniacz do mleka daje kremową piankę Przygotowywanie napojów zgodnie ze swoimi upodobaniami Regulowana wysokość kranika zapewnia doskonałe dopasowanie do wszystkich filiżanek Funkcja pamięci na intuicyjnym interfejsie cyfrowym Regulowany młynek pozwala na eksperymentowanie z bogactwem smaków kawy Łatwe czyszczenie i konserwacja Tacka ociekowa i zintegrowany pojemnik do mycia w zmywarce System parzenia zdejmowany jednym kliknięciem Ekspres pozostaje zawsze czysty dzięki funkcji automatycznego czyszczenia i usuwania kamienia Całkowicie ceramiczny młynek eliminuje problem przypalonej kawy Nasze młynki ceramiczne nigdy się nie przegrzewają, zapewniając perfekcyjne mielenie, długotrwałe działanie i bezgłośną pracę Regulowana wysokość kranika Odpowiednia temperatura i brak pryskania dzięki regulowanemu kranikowi, który zawsze znajduje się w odpowiedniej odległości od filiżanki. Szybki podgrzewacz Nasza technologia podgrzewania jest niezwykle szybka, co umożliwia natychmiastowe parzenie każdej filiżanki kawy. Tacka ociekowa i zintegrowany pojemnik do mycia w zmywarce Tackę ociekową i zintegrowany pojemnik można bez problemu włożyć do zmywarki, aby umyć je, nie tracąc czasu. Klasyczny spieniacz do mleka daje kremową piankę Wyzwól w sobie baristę,przygotowując pyszne napoje mleczne w tradycyjny sposób gwarantujący piękną piankę. Ekspres pozostaje zawsze czysty dzięki funkcji automatycznego czyszczenia i usuwania kamienia Firma Saeco zaprojektowała ten ekspres w taki sposób, aby obieg kawy był automatycznie czyszczony po włączeniu lub wyłączeniu urządzenia. Zapewnia to doskonały, świeży smak każdej filiżanki kawy. Regularne usuwanie kamienia wydłuża żywotność ekspresu do kawy. Urządzenie nie tylko sygnalizuje konieczność usunięcia kamienia — proces rozpoczyna się automatycznie, a na ekranie wyświetlane są proste komunikaty, gdy wymagana jest interwencja użytkownika. Usuwanie kamienia nigdy nie było tak proste!

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólne dane techniczne

Moc 1850 W
Typ urządzenia Automatyczny
Rodzaj napoju Kawa Latte macchiato Cappuccino
Pojemność zbiornika na wodę 1.8 l
Ciśnienie 15 barów
Zasilanie Ziarna

Funkcje i programy

Funkcje Młynek Samoczyszczenia Urządzenie do spieniania
Inne Waga netto [kg]: 7.2

Dane techniczne

Kolor Czarny

Producent: Saeco

Opinie (3 opinie)


Ogólna ocena produktu:

5 (3 opinie)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Ekspres do kawy Saeco HD 8761 Minuto

Biorczyni tego prezentu po ponad miesiącu używania nie ma zastrzeżeń więc to jest najlepssza rekomendacja :) Absolutnie polecam!
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

Saeco Minuto HD8761/09

Saeco Minuto HD8761/09-Ekspres w dobrej cenie, kawa pyszna, obsługa dosyć prosta, wyświetlacz z piktogramami bardzo czytelny. Instrukcja prosta i czytelna.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

Bardzo dobry ekspres

Bardzo dobry ekspres. Posiadamy go przeszło rok. Bardzo dobrze mieli kawę, a ceramiczne młynki jej nie przypalają. Po włączeniu szybko się nagrzewa. Jest bardzo prosty w opróżnianiu. Sam płucze się przed wyłączeniem. Polecam każdemu, kto lubi dobrą kawę.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.