Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

ELLIE to prawdziwe odkrycie na naszym rynku muzycznym. Zjawiskowa 17-latka to nie tylko utalentowana wokalistka ale i gitarzystka, kompozytorka oraz autorka tekstów swoich piosenek. Pochodzi z Świnoujścia, uczęszcza do liceum w Szczecinie, a wkrótce na stałe zadomowi się w Warszawie.

Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat i jest jej największą życiową pasją. Ma na swoim koncie liczne koncerty w świnoujskich i szczecińskich klubach. Z powodzeniem uczestniczyła też w międzyszkolnych festiwalach i konkursach wokalnych zdobywając liczne nagrody.

Wiosną 2011 ELLIE nagrała swoją debiutancką płytę, której producentem iwspółkompozytorem jest znany m.in. ze współpracy z Kayah, Edytą Bartosiewicz, Edytą Górniak, ceniony gitarzysta basowy - Filip Sojka. Realizacją nagrań zajął się Kanadyjczyk Chris Aiken. Mastering płyty odbył się w USA a wykonał go Brad Blackwood, mający na swoim koncie współpracę m.in. z MAROON 5, BLACK EYED PEAS czy EVANESCENCE.

Na płycie znajdzie się 11 piosenek napisanych wspólnie przez ELLIE i Filipa Sojkę oraz cover utworu „Lucciola” zespołu Maanam. Debiutancki album, zatytułowany jest „ELLIE” i utrzymany będzie w klimatach rockowych i pop-rockowych z elementami electro. Pierwszym singlem promującym płytę jest piosenka „Co mi w duszy gra” . Teledysk do tej piosenki zrealizowany został w Londynie.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Pop
Rodzaj nośnika CD
Płeć Pop

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Pop
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Artysta Ellie
Tytuł Ellie: Co Mi W Duszy Gra

Producent: Universal Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.