Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Esperanza Spalding w 2010 roku wydała swój trzeci album Chamber Music Society, zyskując ogromne uznanie krytyków i publiczności. Album wkrótce trafił na pierwsze miejsce listy Contemporary Jazz Chart amerykańskiego magazynu Billboard a w 2011 roku Esperanza Spalding jako pierwszy muzyk jazzowy otrzymała nagrodę Grammy? w kategorii Best New Artist.

Esperanza Spalding to jazzowa wokalistka, gitarzystka i kompozytorka pochodząca z USA. Radio Music Society to jej czwarty album, który wydany został przez Heads Up International/Concord Records. Płyta jest albumem koncepcyjnym zawierającym 12 nagrań, do których stworzono 12 osobnych video powstałych w Nowym Yorku, Barcelonie i w Portland w USA. Wszystkie klipy będą dostępne na wersji Deluxe płyty CD+ DVD).
Płyta została zrealizowana z udziałem muzyków stale współpracujących z Artystką tj. Leo Genovesem (keybord) i Terri Lyne Carrington (perkusja) a także z legendami jazzu jak Jack DeJohnette i Billy Hart, mistrzami gitary - Jef Lee Johnson i Lionela Loueke czy świetnymi wokalistami jak Algebra Blessett, Lalah Hathaway, Gretchen Parlato, Leni Stern, Becca Stevens. Esperanzie udało się zaprosić do współpracy nawet mistrza hip -hopu Q-Tip'a, który wyprodukował dwa utwory na płycie.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Jazz, Swing
Płeć Jazz, Swing

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Jazz, Swing
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Esperanza Spalding
Tytuł Esperanza Spalding: Radio Music Society

Producent: Universal Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.