Opis

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO ZGODNIE Z NORMĄ ECE R44/04 Bezpieczeństwo - mocowanie na 3-punktowe pasy bezpieczeństwa Komfort - 5-punktowa uprząż fotelika Wygoda - regulacja uprzęży jedną ręką Fotelik samochodowy Safety1st Simply Safe Comfort czerwony Każdy odpowiedzialny i świadomy opiekun powinien wiedzieć jak ważny jest odpowiedni dobór fotelika samochodowego dla swojego dziecka. Ma on nie tylko zapewniać dziecku komfortową jazdę, ale przede wszystkich chronić jego życie w czasie ewentualnego wypadku. Akcesoria te mają zagwarantować naszym pociechom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Foteliki samochodowe to sprzęt, którego znaczenia nie sposób przecenić. Najnowszy model fotelika grup 0+/I popularnej w Stanach Zjednoczonych marki Safety1st. Producentem marki jest firma Dorel. Lider w branży dziecięcej, właściciel uznanych na całym świecie marek: Maxi-Cosi, Quinny, Baby Art, Hoppop. Testowany zgodnie z normą ECE R44/4. Safety1st Simply Safe Comfort to model, w którym przewozić można dziecko przez pierwsze 4 lata życia. Od urodzenia do 13 kg dziecko podróżuje w nim tyłem do kierunku jazdy. Od 13kg do 18kg dziecko podróżuje w nim przodem do kierunku jazdy. Fotelik Simply Safe Comfort oferuje wygodną obsługę, jest lekki i bez trudu można go przełożyć do drugiego samochodu. Kompletne wyposażenie oferuje dziecku wygodę, odpowiednią regulację i bezpieczeństwo. Można śmiało powiedzieć, że podąża za potrzebami rosnącego dziecka. Łatwy w utrzymaniu w czystości. Tapicerkę można prać ręcznie w 30 stopniach.
Przeznaczony do montażu 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa. Czytelnie oznaczona droga przebiegu pasa sprawia, że montaż fotelika jest łatwy. Dostępny w dwóch najpopularniejszych kolorach czerwonym i czarnym.
Fotelik Simply Safe Comfort Safety1st to ekonomiczne i bezpieczne rozwiązanie na długo.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Fotelik
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 0 miesięcy +
Maksymalna dopuszczalna waga 18 kg
Grupa fotelika samochodowego 1 0+
Zakres wagi 0 - 18 kg
Mocowanie Siedzenie tylne
System mocowania Pasy trzypunktowe
Kolor Czerwony

Producent:Safety 1st

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów (1 pytanie)


  • anonimous 1 rok temu

    Fotelik samochodowy Safety 1st Simply Safe Comfort czerwony - CZY MOŻNA GO ZAMIEŚCIĆ POPRZEZ ADAPTERY DO WÓZKA, BO NIE WIDZĘ ABY MIAŁ RĄCZKĘ DO NOSZENIA I DASZEK