Opinie klientów:

4.00

2 opinie

Sprzedawane przez:

eMAG

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Nawigacja treningowa z wyświetlaczem o rozdzielczości 180 x 180 pikseli i wodoszczelną obudową. Zawiera technologię Garmin Connect, Auto Pause, Auto Scroll i Auto Lap oraz czujnik tętna. Posiada historie na 1000 okrążeń oraz funkcję biegu/chodu. Akumulator litowo-jonowy wystarcza na 10 godzin pracy urządzenia. Kolorowy towarzysz biegów z funkcjami online Zegarek GPS do biegania wyposażony w kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Mierzy dystans, tempo i tętno
Identyfikuje osobiste rekordy Funkcje online: automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, śledzenie na żywo, udostępnianie danych w serwisach społecznościowych Zgodność z bezpłatnymi planami treningowymi dostępnymi w serwisie Garmin Connect. Zegarek Forerunner 220 zapewnia motywujące komentarze, tak potrzebne do pokierowania treningiem zupełnie jak trener. Model 220 jest wyposażony w takie funkcje online, jak możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym czy udostępnianie w serwisach społecznościowych za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect Mobile, które dzięki wpisom znajomych i fanów mogą stanowić źródło dodatkowej zachęty do dalszej pracy.
Zegarek niczym trener Zegarek Forerunner 220 mierzy podstawowe parametry biegu, takie jak dystans, tempo czy tętno. To tak, jakby podczas ćwiczeń zawsze był z Tobą trener, który stale komentuje twoje postępy i rejestruje wszystkie statystyki, dzięki czemu możesz skupić się na bieganiu. Model 220 ma wbudowany akcelerometr, który wykorzystuje sygnały GPS do obliczania dystansu i tempa. To umożliwia rejestrowanie danych dystansu i tempa podczas biegów na bieżni lub na torach wewnątrz pomieszczeń — bez potrzeby inwestycji w oddzielny czujnik na nogę. Akcelerometr może także śledzić dystans w sytuacji, gdy sygnał GPS jest niedostępny, np. podczas biegu w tunelu. Jest zgodny z bezpłatnymi planami treningowymi dostępnymi w serwisie Garmin Connect, które można planować, a następnie przesyłać do zegarka, aby korzystać z porad trenerskich w czasie rzeczywistym. Łatwość obsługi Model 220 to jeden z pierwszych zegarków firmy Garmin do biegania, które są wyposażone w kolorowy wyświetlacz, który ułatwia odczyt danych na pierwszy rzut oka. Zegarek zapewnia łatwą obsługę przy użyciu przycisków oraz jest wyposażony w wytrzymały pasek na nadgarstek z przegubami zapewniającymi wygodne dopasowanie do ręki.
Dodatkowe funkcje treningowe Można ustawić alerty tętna, tempa i interwałów biegu/chodu, które ułatwiają planowe przeprowadzenie treningu. Model 220 jest wyposażony w funkcję alertu wibracyjnego i alertu dźwiękowego, z których można ustawić tylko jeden rodzaj lub oba naraz. Po zakończeniu biegu i zapisaniu go w historii zegarka wyświetlane jest podsumowanie z wynikiem. Model 220 wyświetla także powiadomienie w przypadku pobicia osobistego rekordu, takiego jak najszybszy kilometr, 5 km, 10 km, pełen lub półmaraton lub najdłuższy bieg.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu zegarek treningowy
Typ produktu Zegarek
Dla kogo? Uniwersalny

Producent: Garmin

Produkty komplementarne

Opinie (2 opinie)


Ogólna ocena produktu:

4 (2 opinie)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
11 miesięcy temu

Zakupiono u nas

Garmin 220 HR

Zegarek póki co testuję, jest dokładniejszy niż aplikacje w telefonie, zgrabny estetyczny. Nie sprawdzałam opcji z pasem- może na dniach to przetestuję.
Dla mnie jest ok, poznaję się z moja nowa zabawka sportową. Polecam dla osób, które zaczynają zabawą z bieganiem do sprawdzania swoich możliwości

szkoda,że nie natrafiłam na promocję z opaską na telefon
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

Zakupiono u nas

Garmin Forerunner 220 HR

Zegarek bardzo ładny, porządnie wykonany, bardzo przyjazny progarm do analizy wyników Garmin Connect. Stwierdziłem tylko jedną wadę zegarka, ale niestety dla mnie istotną. Otóż trasa biegu zarejestrowana przez GPS bardzo odbiega od trasy rzeczywistej. Wcześniej w Internecie czytałem recenzję tego zegarka i tam też opisywany był ten problem. Założyłem, że był to przypadek jednostkowy, jednak okazuje się, że nie. Niedokładność pomiaru trasy wpływa też na prezentowaną średnią prędkość, na co podczas biegu zwracam uwagę. Garmin chwali się, że ma bardzo czułe GPS (i jest to prawda, bo nawet łapie sygnał w mieszkaniu przez okno), jednak na niewiele w moim przypadku to się zdaje. Na trasie 18, 7 km (zmierzonej kilkoma innymi metodami) pokazuje odległość 18, 2 km. Niby niewiele, ale ma to wyraźy wpływ na średnią prędkość. Szczególnie wyraźne niedokładności występują na wszelkich zakrętach. Mam też wrażenie, że po takim błędnie zlokalizowanym zakręcie GPS nie koryguje pozycji, bo kolejne okrążenia na tej samej trasie są przesunięte względem siebie tj. Zupełnie się nie pokrywają. Trasa ta przebiega w lesie, ale przy ładnej pogodzie nie powinno być z tym problemu. Używam również zegarka Polar RCX3 z zewnętrznym GPS i tu pomiar jest wyjątkowo precyzyjny, zakręty na mapce niepozaokrąglane a okrążenia dokładnie się pokrywają. Polar nietety ma inne wady (nieprzyjazny interface czy wygające naciskania z całą siłą przyciski) więc jeśli komuś zależy na dokładnych pomiarach to polecam Polar RCX3 a jeśli na radości z posiadania przyjemnego w obsłudze eleganckiego zegarka to zdecydowanie Garmin Forerunner 220. Innych modeli nie testowałem więc może są lepsze opcje.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.