Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

Wybierz Kolor

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Nawigacja treningowa z wyświetlaczem o rozdzielczości 180 x 180 pikseli i wodoszczelną obudową. Zawiera technologię Garmin Connect, Auto Pause, Auto Scroll i Auto Lap oraz czujnik tętna. Posiada historie na 1000 okrążeń oraz funkcję biegu/chodu. Akumulator litowo-jonowy wystarcza na 10 godzin pracy urządzenia. Kolorowy towarzysz biegów z funkcjami online Zegarek GPS do biegania wyposażony w kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Mierzy dystans, tempo i tętno
Identyfikuje osobiste rekordy Funkcje online: automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, śledzenie na żywo, udostępnianie danych w serwisach społecznościowych Zgodność z bezpłatnymi planami treningowymi dostępnymi w serwisie Garmin Connect. Zegarek Forerunner 220 zapewnia motywujące komentarze, tak potrzebne do pokierowania treningiem zupełnie jak trener. Model 220 jest wyposażony w takie funkcje online, jak możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym czy udostępnianie w serwisach społecznościowych za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect Mobile, które dzięki wpisom znajomych i fanów mogą stanowić źródło dodatkowej zachęty do dalszej pracy.
Zegarek niczym trener Zegarek Forerunner 220 mierzy podstawowe parametry biegu, takie jak dystans, tempo czy tętno. To tak, jakby podczas ćwiczeń zawsze był z Tobą trener, który stale komentuje twoje postępy i rejestruje wszystkie statystyki, dzięki czemu możesz skupić się na bieganiu. Model 220 ma wbudowany akcelerometr, który wykorzystuje sygnały GPS do obliczania dystansu i tempa. To umożliwia rejestrowanie danych dystansu i tempa podczas biegów na bieżni lub na torach wewnątrz pomieszczeń — bez potrzeby inwestycji w oddzielny czujnik na nogę. Akcelerometr może także śledzić dystans w sytuacji, gdy sygnał GPS jest niedostępny, np. podczas biegu w tunelu. Jest zgodny z bezpłatnymi planami treningowymi dostępnymi w serwisie Garmin Connect, które można planować, a następnie przesyłać do zegarka, aby korzystać z porad trenerskich w czasie rzeczywistym. Łatwość obsługi Model 220 to jeden z pierwszych zegarków firmy Garmin do biegania, które są wyposażone w kolorowy wyświetlacz, który ułatwia odczyt danych na pierwszy rzut oka. Zegarek zapewnia łatwą obsługę przy użyciu przycisków oraz jest wyposażony w wytrzymały pasek na nadgarstek z przegubami zapewniającymi wygodne dopasowanie do ręki.
Dodatkowe funkcje treningowe Można ustawić alerty tętna, tempa i interwałów biegu/chodu, które ułatwiają planowe przeprowadzenie treningu. Model 220 jest wyposażony w funkcję alertu wibracyjnego i alertu dźwiękowego, z których można ustawić tylko jeden rodzaj lub oba naraz. Po zakończeniu biegu i zapisaniu go w historii zegarka wyświetlane jest podsumowanie z wynikiem. Model 220 wyświetla także powiadomienie w przypadku pobicia osobistego rekordu, takiego jak najszybszy kilometr, 5 km, 10 km, pełen lub półmaraton lub najdłuższy bieg.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu zegarek treningowy
Typ produktu Zegarek
Dla kogo? Uniwersalny
Rozmiar Uniwersalny
Kolor Czarny/Czerwony

Producent: Garmin

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.