Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Podobne produkty

Opis

Maria Kallio wraca ze stresującej i pełnej niebezpieczeństw podróży służbowej do Afganistanu. Na odpoczynek nie ma jednak szans, bo w Finlandii od razu musi się zmierzyć ze sprawą zniknięcia w Espoo trzech młodych muzułmanek.
Na domiar złego w śniegu zostaje znaleziona czwarta ofiara - dziewczyna uduszona własną chustą. Czy te przypadki coś ze sobą łączy? Czy dziewczęta padły ofiarą seryjnego mordercy? A może to ich rodziny mają coś wspólnego z zaginięciami?
Gdzie się podziały dziewczęta?to surowy opis zderzenia odmiennych tradycji we współczesnej, wielokulturowej Finlandii. Kto ma rację w sytuacji, w której dochodzi do konfrontacji dwóch prawd?

Niezwykła umiejętność Leeny Lehtolainen - połączenie wciągającego kryminału z dobrze opowiedzianą historią o naszych czasach - jest znakiem firmowym pisarki (...). Czapki z głów, kto je nosi.
"Lapin Kansa"

Leena Lehtolainen jest jedną z najpopularniejszych i najpoczytniejszych fińskich pisarek, a także krytykiem i badaczem literackim. Sławę i uznanie przyniosła jej seria kryminalna z prawniczką i policjantką Marią Kallio - DW Rebis opublikował z tej serii powieść Na złym tropie.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Leena Lehtolainen
Wydawca Rebis
Format: 195x125
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 328
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788375107944

Producent: Rebis

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.