Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Najsłynniejsza kobieta - android Major Motoko Kusanagi powraca. Piękniejsza i niebezpieczniejsza niż nigdy dotąd. W drugim sezonie serialu powstałego na podstawie słynnego filmu science fiction "Ghost in the Shell" dowiemy się, jak potoczyły się dalsze losy bohaterki serii i jej przyjaciół z Sekcji 9 - elitarnego oddziału policji zwalczającego cyberprzestępstwa.

Odcinek 12: Selecon

Sekcja 9 prowadzi śledztwo w sprawie "Samodzielnej II" i udziału tajemniczego Gohdy w ostatnich, niepokojących wydarzeniach. Wydaje się, że kluczową rolę w rozprzestrzenianiu wirusa może pełnić tajemniczy esej, ale po tym dziele nigdzie nie ma śladu...

Odcinek 13: Maska

Kuze jako jedyny wychodzi cało z prawdziwej masakry na dachu wieży radiowej. Okazuje się, że tym samym niedoszły zabójca premier Kayabuki staje się najważniejszym tropem Sekcji 9 w sprawie "Samodzielnej II". Czy to jednak wystarczy, by rozwikłać coraz bardziej zagmatwaną zagadkę?

Odcinek 14: Pokerowa twarz

Rok 2020. Wśród ruin meksykańskiego miasteczka stojący po stronie rebeliantów snajper atakuje oddział żołnierzy ONZ. Nawet nie podejrzewa że wśród nich są jego przyszli towarzysze z Sekcji 9 z major Motoko na czele...Tak rozpoczyna się historia jednookiego Saito opowiedziana podczas niezwykłej gry w pokera.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Masaki Tachibana Itsurô Kawasaki Kenji Kamiyama
Kraj pochodzenia Japonia
Język Dolby Digital 5.1 angielski Dolby Digital 5.1 polski Dolby Digital 5.1 japoński
Kategoria Anime
Płeć anime

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2005
Czas trwania 91

Producent: IDG

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.