Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

DVDmax

Podobne produkty

Opis

Psycholog, dr Miranda Grey zajmuje się niebezpiecznymi kryminalistkami przebywającymi w zakładzie karnym dla kobiet w Woodwartd. Pewnego dnia jednak, to właśnie ona budzi się „po drugiej stronie lustra" - jako pacjentka oddziału psychiatrycznego więzienia, w którym pracowała.

Film Gothika, zrealizowany przez Dark Castle Entertainement, w reżyserii Matthieu Kassovitza, to fascynujący thriller o szaleństwie i walce z własnymi demonami. Halle Berry wciela się w postać dr Grey, oskarżonej o zamordowanie swego męża - dokonanie okrutnego mordu, którego zupełnie nie pamięta. Desperacko walcząc o zachowanie rozsądku i nie poddanie się obłędowi, zszokowana Miranda przebywa teraz ze swymi byłymi pacjentkami. Dręczona koszmarami takimi jak dziwne głosy, widma, pojawiające się znikąd, pisane krwią wiadomości, które znała wcześniej tylko z opowiadań pacjentek (przejmująca rola Penelope Cruz), za wszelką cenę stara się przekonać o swojej poczytalności byłego współpracownika, sceptycznego dr. Pete Grahama (Robert Downey Jr.) i odkryć prawdę... lub zaakceptować konsekwencje swego działania i szaleństwa.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Mathieu Kassovitz Thom Oliphant
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 5.1 angielski Dolby Digital 5.1 hiszpański Dolby Digital 5.1 francuski PCM 5.1 angielski DES 5.1 angielski PCM 5.1 hiszpański
Kategoria Horrory

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika Blu-Ray
Rok / data wydania 2003
Czas trwania 98

Producent: Imperial

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.