Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Młody policjant Mark Nelson zostaje przydzielony do zespołu prowadzonego przez Johna Mercera. Praca pod skrzydłami legendarnego detektywa wydaje się spełnieniem marzeń. Jednak kiedy już pierwszego dnia odkryte zostają spalone zwłoki, a na ścianie jego mieszkania na miejscu zbrodni widnieje misternie namalowana pajęczyna, Nelson musi błyskawicznie wziąć się do pracy. Kolejne dowody wskazują na to, że jest to dzieło nemezis Mercera, człowieka znanego jako Morderca 50/50 - inteligentnego i skrupulatnego seryjnego zabójcy, który prześladuje młode pary i serwuje im jedną noc wypełnioną torturami i manipulacjami, testując i niszcząc łączącą je miłość. Tylko jedno z nich może dożyć świtu.
Wkrótce policja znajduje brutalnie torturowanego młodego mężczyznę z lukami w pamięci. Chłopak pamięta tylko, że zdołał uciec z lasu i że jego dziewczyna wciąż jest tam przetrzymywana...


Zagrasz w grę o miłość?
Zagrasz w grę diabła?


"Mosby połączył rozbudowaną, niekiedy szokującą fabułę z doskonałymi pomysłami! Porażająco dobra rzecz!"

"Literary Review"

Steve Mosby - ur. w 1976 roku w Leeds. Zadebiutował w 2003 roku powieścią The Third Person. Kolejne książki (The Cutting Crew - 2005, Gra diabła - 2007, Cry For Help - 2008, Still Bleeding - 2009) utwierdziły jego pozycję jako czołowego pisarza młodego pokolenia brytyjskich twórców kryminałów noir. Sama Gra diabła osiągnęła w Europie status bestsellera, sprzedając się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy.
Steve Mosby intensywnie działa w brytyjskiej społeczności fanów kryminałów oraz pisze popularnego bloga na www.theleftroom.co.uk.
W 2011 roku ukaże się jego najnowsza powieść - Black Flowers.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2011
Autor Steve Mosby
Wydawca Zysk i S-ka
Format 205x135
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 376
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788375066715
Kolekcja Klub Srebrnego Klucza

Producent: Zysk i S-ka

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.