Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

  • Darmowy zwrot

  • Darmowa dostawa

Podobne produkty

Opis

Ty kontra świat
Kinect Sports Rivals, stworzony do wykorzystania mocy konsoli Xbox One, pozwoli Ci stać się mistrzem, który w Tobie drzemie, w stalerozwijających się konkurencjach sportowych. Zaproś przyjaciół, rywali i cały świat do zawodów w tenisa, kręgle, piłkę nożną, wyścigi na skuterach wodnych, strzelanie do celów oraz wspinaczkę. Zawiera ekskluzywny sprzęt sportowy, który odróżni twojego mistrza sportu od reszty świata. Nadchodzi pretendent do tytułu - I to TY jesteś tym pretendentem. Zupełnie nowa, niezrównana technologia Kinect natychmiast skanuje Cię i oddaje Twoją podobiznę jako mistrza. Teraz to gra jest o Tobie - jak wyglądasz, jak działasz, jak podejmujesz wyzwania. Wyzwolona precyzja - całkowicie nowa technologia czujnika konsoli Xbox One unowocześnia rozgrywkę w grze ruchowej. Ze szczegółowym monitorowaniem nie tylko kończyn, ale też palców, gestów, ruchów, nawet ruchów i wyrazów twarzy. Kinect Sports Rivals sprawia, że konkurencja będzie miała większą głębię.
Zawsze nowe doświadczenie - z różnymi dyscyplinami sportowymi dziejącymi się na wielu poziomach, znajdziesz się w samym środku świata gier i przygody, która rośnie i rozwija się na podstawie Twoich własnych upodobań, umiejętności i doświadczeń.
Dołącz do drużyny - Drużyny dodają zupełnie nową warstwę. Łączą społeczność i wprowadzają życie do zawodów. Gdy wkroczysz do rozgrywki, będziesz mógł znaleźć się w otoczeniu ludzi, którzy grają tak jak chcesz, żeby grali.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Typ Sportowa Gra na Xbox one
Platforma Xbox One
Zgodność Xbox One
Typ nośnika DVD
Kategoria wiekowa 12+
Inne: Tak

Producent: Microsoft

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.