Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

Podobne produkty

Opis

W Ryse: Son of Rome gracz zostaje przeniesiony do starożytnego Rzymu, gdzie walczy jako żołnierz przeciwko hordom wrogów. Firma deweloperska Crytek jest znana z przesuwania granic prezentacji graficznej, a w przypadku Ryse udało im się stworzyć jedną z najlepiej wyglądających gier w historii.

Nowej generacji rozgrywka o kinowej jakości
Dzięki możliwościom konsoli Xbox One Ryse: Son of Rome prezentuje konflikt w Cesarstwie Rzymskim w niespotykany dotąd sposób - od północnych rubieży Brytanii po Koloseum i samo serce Rzymu. Zmiany wydajności pozwalają na interakcje z wiarygodnymi i realistycznymi postaciami, których twarze są niesamowicie szczegółowo animowane i wyrażają emocje w naturalny sposób. Przykuwająca uwagę historia zemsty Rzymian
Ryse: Son of Rome przedstawia historię młodego rzymskiego żołnierza - Mariusa Titusa - który jest świadkiem morderstwa, jakiego na jego rodzinie dopuszczają się barbarzyńcy. Szukając zemsty, podróżuje z rzymską armią do Brytanii, gdzie pokazuje w walce fenomenalne umiejętności i szybko awansuje. Gdy Marius prowadzi swoją armię przeciwko hordom barbarzyńców, jego cele stają się jasne i odkrywa, że musi wrócić do Rzymu, aby się zemścić.

Brutalna walka
Ryse: Son of Rome to intensywne, brutalnie realistyczne walki, bitwy o wielkiej skali i zapierająca dech w piersi grafika, które wyznaczają standardy nowoczesnych gier akcji. Uczestnicz w bezwzględnej historii starożytnego Rzymu, walcząc wręcz z barbarzyńcami, wykorzystując do ataku zarówno miecz, jak i tarczę, parując, blokując i wykonując brutalne egzekucje.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Typ Akcja Gra na Xbox one
Platforma Xbox One
Zgodność Xbox One
Typ nośnika: DVD
Kategoria wiekowa 18+

Producent: Microsoft

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.