Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Zeszyt ćwiczeń to część serii Wehikuł czasu. Razem z podręcznikiem składa się na zestaw dla ucznia do historii i społeczeństwa w 4 klasie.

Jak pomaga opanować wiadomości?
Tematyka zadań w zeszycie jest odzwierciedleniem lekcji z podręcznika – taki układ sprawia, że uczeń może ćwiczyć, wykorzystując zdobytą w szkole wiedzę i wspomagając się wiadomościami z podręcznika. W ten sposób lepiej utrwala materiał.

Jak uatrakcyjnia prace domowe?
Żartobliwymi dialogami, anegdotami, atrakcyjną i zabawową formą ćwiczeń w postaci komiksów, łamigłówek, a czasami nawet wierszy.

Jak pobudza ciekawość poznawczą?
Zadania w zeszycie ćwiczeń wykorzystują naturalną u dzieci potrzebę poznawania świata poprzez ciekawostki, niecodzienne zdarzenia, nadzwyczajnych bohaterów. Dzięki nieszablonowym poleceniom, takim jak na przykład „Znajdź drogę na makiecie starożytnego Rzymu” albo „Przekonaj bizneswoman, dlaczego warto się uczyć historii”, uczeń poznaje historię żywą, powiązaną z czasami współczesnymi, bliską dzisiejszym doświadczeniom. Dodatkowo bogaty materiał ilustracyjny działa na wyobraźnię i pomaga jeszcze lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Podkategoria Klasa 4 szkoły podstawowej
Typ szkoła podstawowa
Kategoria historia

Producent: GWO

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.