Opis


Siesta Design Mop parowy Multi Orange: To wielofunkcyjne urządzenie czyszczące dostosowane do różnego rodzaju podłóg oraz dywanów. Bardzo łatwo i szybko można je przekształcić z mopa parowego w ręczne urządzenie do czyszczenia parą. Główka mopa obracalna, co umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Urządzenie posiada regulator pary dostosowujący intensywność pary do czyszczonego miejsca. Czas podgrzewania wody wynosi 25 sekund, sygnalizowane jest niebieskim światłem. Zbiornik na wodę jest wygodny
w użyciu, lampka LED sygnalizuje gdy jest pusty, ponadto łatwo się go wyciąga i uzupełnia. Dostosowany do wielu rodzajów podłóg 5 funkcji w jednym urządzeniu!! mop podłogowy urządzenie ręczne urządzenie do odświeżania/ czyszczenia dywanów urządzenie do czyszczenia okien urządzenie do wygładzania/ odświeżania tekstyliów czyszczenie i dezynfekcja wszystkich rodzajów powierzchni praktyczna funkcja regulacji pary urządzenie wyjątkowo łatwe w obsłudze łatwa i szybka zmiana funkcji: z mopa parowego w ręczne urządzenie do czyszczenia parą pojemnik na wodę o poj. 350ml, łatwy w napełnianiu i zdejmowaniu z urządzenia w dowolnej chwili moc 1500W higieniczna czystość przy temperaturze pary ok. 100st. C Ściągaczka do szyb usuwa brud i mydliny z luster, szklanych drzwi mebli czy kabin prysznicowych Szczotki czyszczące do różnych powierzchni: piekarnika, mikrofalówki, kuchenki, prysznica, wanny, płytek, armatury kuchennej i łazienkowej itp. Szpatułka jest idealna do zeskrobywania zaschniętego tłuszczu i brudu np. w piekarnikach czy piecach Profilowana dysza jest stosowana do czyszczenia brzegów kranu, fug, toalety, kabiny prysznicowej, mikrofalówki, pokrycia pieców oraz trudno dostępnych miejsc Nakładka do czyszczenia ubrań wygładza zagniecenia i fałdy na odzieży, obrusach itp. Szczotkę do czyszczenia fug stosuje się do spoin murarskich (piaskowych i niepiaskowych) Poduszka z mikrofibry jest stosowana do czyszczenia twardych powierzchni: podłóg, paneli i wykładzin Nakładka do czyszczenia dywanów stosowana jest do odświeżania dywanów Sygnalizacja gotowości do użycia Gotowy do użycia W trakcie nagrzewania

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Mop
Użytkowanie Wnętrza
Rodzaj uchwytu Mop
Kolor Pomarańczowy

Wymiary

Pojemność 350 ml

Producent: Homekraft

Produkty komplementarne

Opinie (4 opinie)


Ogólna ocena produktu:

3.5 (4 opinie)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
4 tygodnie temu

Zakupiono u nas

Polecam

Polecam to urządzenie, ponieważ bardzo ułatwia wiele czynności chcąc utrzymać porządek w domu/mieszkaniu.

Po drugie to urządzenie ma kilka zastosowań co najbardziej przyciągnęło moją uwagę w porównaniu z konkurencyjnymi produktami, które służą głównie jako mop parowy.
Ten produkt to bardziej urządzenie parowo/ciśnieniowe.
Używałem go również do prasowania obrusu, czego do tej pory bardzo nie lubiłem:)
W zestawieniu z innymi produktami, ten mop według mnie wygrał również cenowo.
Gorąco polecam.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
1 miesiąc temu

Rozczarowanie

Po niecałym roku użytkowania złamała się rączką i nie działają przyciski, które powodują wydobywanie sie pary. Jakościowo słaby, używałam 2 razy końcówki do mycia piekarnika i toalet, bez rewelacji.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

Zakupiono u nas

Tylko mop

Sam mop jest skuteczny, szybko się nagrzewa, jednak jakość jego wykonania pozostawia wiele do życzenia. Końcówki niefunkcjonalne, szczególnie do mycia okien, bo nie da się trzymać całego modułu pod właściwym kątem przy każdej części szyby, brakuje wężyka przedłużającego dostępnego w podobnych urządzeniach innych firm.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

Siesta Design Mop parowy Multi Orange

Użyty dopiero 2 razy ale jestem zadowolona chociaż ma problem z usunięciem zaschniętych plam muszę kilkakrotnie przejeżdżać aby zeszły. Używam zarówno do płytek jak i do podłogi drewnianej sosnowej po umyciu jest czyściutka i się błyszczy. Jedynie co to sama nie wiem czy to zaleta czy wada podłoga jest śliska jakby była polerowanaNa chwilę obecną to ścierki mają kiepskie rzepy bo po dwóch razach i użycia i wypraniu coraz słabiej się trzymają.
10 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.