Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Inne oferty

Opis

Ciąg dalszy "Pięknej przyjaźni" i "Czasu ognia"!
Wprawdzie pożary lasów wygasły, lecz problemy pozbawionego swojej ziemi klanu treecatów wcale się nie skończyły. Poszukując nowego terytorium, natrafia on na inny, wrogo nastawiony klan, który nie ma zamiaru oddać ani jednej gałązki. Stephanie Harrington, która jest największym rzecznikiem sprawy treecatów, przebywa akurat na Manticore, tak więc zadanie uchronienia kotowatych przed konfliktem spada na barki jej przyjaciół, Jessiki i Andersa. Co więcej, muszą oni uporać się z jeszcze jednym "kłopotem", którym jest ich coraz silniejsze wzajemne zauroczenie...

David Weber to jedna z największych gwiazd światowej fantastyki, znany przede wszystkim z doskonałych cykli militarnej SF ("Honor Harrington", "Starfire"). Łączny nakład jego książek przekroczył już 7 milionów egzemplarzy, aż 22 tytuły trafiły na listę bestsellerów "New York Timesa".

Jane Lindskold - to bestsellerowa autorka ponad 20 powieści, m.in. cyklu Firekeeper, jej opowiadania pojawiały się w już w antologiach ze świata Honor Harrington.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor David Weber, Jane Lindskold
Wydawca Rebis
Format 197x128
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 368
Podkategoria Fantastyka
ISBN 9788378184683

Producent: Rebis

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.