Opinie klientów:

Szacunkowa dostawa:

Sprawdź, kiedy możesz otrzymać produkt

Sprzedawane przez: eMAG

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

i-tec USB 3.0 Metal HUB na pierwszy rzut przykuwa uwagę eleganckim, metalowym wyglądem. Jest to idealny dodatek dla każdego, kto ma w swoim notebooku, ultrabooku lub swoim komputerze PC niewystarczającą ilość portów USB i jest zmuszony do ciągłego podłączania i odłączania swoich ulubionych urządzeń USB, takich jak dyski flash, telefony komórkowe, tablety, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, drukarki itp.
Hub posiada cztery porty USB 3.0 Plug & Play. Dzięki nim jest możliwość podłączenia do HUB-a wystarczającej ilości niezbędnych urządzeń. Porty USB 3.0 są szczególnie ważne do uzyskania optymalnego transferu danych z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich umożliwia uzyskanie wysoką szybkość transferu.
HUB jest zasilany za pomocą magistrali USB i nie wymaga instalacji sterowników. Wystarczy podłączyć do urządzenia oraz komputera kabel USB i natychmiast rozpocząć pracę. HUB posiada wbudowaną ochronę przeciwprzepięciową, w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych. Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0 / 1.1. HUB jest dostarczany bez zasilacza, który nie jest wymagany do stosowania z większością urządzeń.
Kompaktowe wymiary i niewielka waga sprawiają, że HUB jest idealnym akcesorium dla osób, które używają laptopa w podróży.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Hub USB
Porty 4 x USB
Kolor Srebrny

Producent: i-Tec

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

3 (jedna opinia)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
fotostar
7 miesięcy temu

Zakupiono u nas

Estetyczny produkt, dobry przesył, ale uwaga na zakłócanie WiFi

HUB jest estetycznie wykonany, pasuje wizualnie do MacBooka Pro, ale po kilku miesiącach użytkowania widać lekkie wgniecenia na kantach obudowy.
Nie ma problemu z podłączeniem dysku czy pendrive'a do maca, szybki przesył.
Jest tylko jeden PROBLEM, ten HUB po podłączeniu zakłóca w MacBooku antenę WiFi, która jest wbudowana w ekran, czasami pomaga odgięcie HUB-a bardziej w stronę użytkownika. Podobno takie problemy mogą wystąpić również z innymi HUB-ami.
Używam go od czasu do czasu i w takiej roli dobrze spełnia swoje zadanie (dobrze mieć tylko wtedy połączenie kablowe z internetem pod ręką).
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.