Opinie klientów:

3.33

3 opinie

Sprzedawane przez:

eMAG

  • Darmowy zwrot

  • Darmowa dostawa

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Używane (1 oferta)

Podobne produkty

Opis

Tuner naziemnej telewizji cyfrowej do urządzeń z systemem operacyjnym Android
iD-AndroidTV to mobilny tuner DVB-T przeznaczony do odbierania cyfrowej telewizji naziemnej na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Dedykowane oprogramowanie iDTV Mobile TV umożliwia: automatyczne skanowanie kanałów, time-shift, informacje o poprzednim i następnym programie oraz szereg innych funkcji. Oglądanie telewizji na urządzeniach przenośnych jeszcze nigdy nie było tak proste. Zaprojektowany specjalnie dla urządzeń z Androidem Dzięki złączu microUSB łączy się z większością urządzeń wyposażonych w system Android Kompaktowy, przenośny, uniwersalny. Możesz go zabrać ze sobą i cieszyć się bezprzewodową telewizją cyfrową na komórce i tablecie. Oprogramowanie dostępne w Google Play Darmowe, dedykowane oprogramowanie iDTV dostępne w sklepie Google Play. Główne funkcje: •oglądaj telewizję DVB-T na swoim smartfonie lub tablecie gdziekolwiek jesteś
•skanowanie kanałów DVB-T w paśmie 6/7/8 MHz
•Time-Shifting - możliwość zatrzymywania i przewijania aktualnie oglądanego programu
•wyświetla informacje o programie aktualnie oglądanym i następnym
•umożliwia wybór wśród opcjonalnych ścieżek dźwiękowych
•obsługuje darmową aplikację ID Mobile TV (dostępna na Google Play)
•nie wymaga połączenia z Internetem
•urządzenie nie wymaga baterii Zawartość opakowania: •tuner TV ze złączem microUSB
•antenę teleskopową
•antenę prętową
•adapter do gniazda antenowego
•instrukcję szybkiej instalacji

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj akcesoriów Tuner DVB-T
Zgodność Google Nexus 10.1 MODECOM FreeTAB 8001 IPS X2 3G MODECOM FreeTAB 1003 IPS X2 Nexus 7 Nexus 7 II Samsung Galaxy Note Samsung Galaxy Note 2 Samsung Galaxy Note 8 Samsung Galaxy Tab Samsung Galaxy Tab 7.0 Samsung Galaxy Tab 10.1 Samsung Galaxy Tab 2 7.0 Samsung Galaxy Tab 2 8.9 Samsung Galaxy Tab 2 10.1 Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Samsung Galaxy Tab 3 8.0 Samsung Galaxy Tab 3 10.1 Sony S tablet 7" tablet 7.8" tablet 8" tablet 8.9 tablet 9" tablet 9.7" tablet 9.8" tablet 10" tablet 11.1" tablet 11.6"

Producent: iD4Mobile

Produkty komplementarne

Opinie (3 opinie)


Ogólna ocena produktu:

3.33 (3 opinie)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
7 miesięcy temu

Zakupiono u nas

Tuner TV iD4Mobile pod Androida

Tuner działa na tablecie myTab_10_Q pomimo że nie jest wyszczególniony w obsługiwanych urządzeniach i podczas instalowania oprogramowania iDTV mobile TV pojawia się komunikat iż urządzenie nie jest obsługiwane. Wadą jest brak TVP1 i TVP2 z uwagi na jakość HD, której urządzenie nie obsługuje, tak jak i kodowanej TV. Brak EPG. W mojej lokalizacji 35 km od nadajnika działa jedynie na antenie zewnętrznej, ale nie miałem jeszcze czasu na sprawdzenie poza nią.
Do plusów zaliczam możliwość nagrywania oglądanego programu - w dobrej jakości, nie pikseluje i nie zacina. Ogólnie spełnia moje oczekiwania.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Tuner TV iD4Mobile iD-AndroidTV

Tunerek pierwsza klasa! Na Galaxy S2 działa bez problemu. Dla tych którzy może jeszcze nie wiedzą tuner może być obsługiwany przez dwie aplikacje dostępne na Google Play. Starsza iDTV Mobile TV
Jedna osoba uznała tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Porażka. Ma to być urządzenie mobilne do mobilnego tabletu a w budynku nie działa. Wymaga podłączenia aktywnej anteny wewnętrznej lub anteny zewnętrznej. Wyobraźcie sobie korzystanie z tej przystawki podłączonej do tabletu na delikatnym złączu obciążonej z drugiej strony grubym kablem od anteny. I jeszcze antenę (aktywną) należy dołączyć do sieci (!) Paranoja. Dołączona antenka teleskopowa to tylko gadżet/ zabawka - działa chyba jedynie na tarasie w pobliżu nadajnika. Porównanie do czułości normalnego odbiornika TV - na tej samej antenie (pokojowa pasywna) umieszczonej w tym samym miejscu telewizor (Sharp) odbiera 8 kanałów a ta zabawka ledwie 2 (kan. 3 zrywa transmisję). Na dobrej zewnętrznej antenie dostroić się można w tej lokalizacji (Warszawa) do 26 kanałów. Do tego obraz SD - akceptowalna jakość obrazu tylko dla ekranu max 7"".
8 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.