Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

DVDmax

Podobne produkty

Opis

Legendarny aktor i najsłynniejszy wąs świata – Tom Selleck (Trzech mężczyzn i dziecko, Magnum, Przyjaciele) powraca! W filmie „Śmierć w raju” ulubieniec kobiet wciela się ponownie w postać Jesse’go Stone tworząc kolejny rozdział w sadze „Zimnego jak głaz (Cold Stone)” gliniarza – postaci, którą kino poznało dzięki książkom Roberta B. Parkera.

Massachusetts, raj na Ziemi porusza makabryczna zbrodnia. Na powierzchni miejscowego jeziora odnalezione zostaje ciało brutalnie zamordowanej nastolatki. Stone, obecnie naczelnik policji rozpoczyna zagmatwane i ponure śledztwo, w którym każda znaleziona poszlaka kwestionuje zgromadzone dowody. Jesse odkrywa przeszłość ofiary i dowiaduje się, że niegdyś wiodła ona szczęśliwe życie, które z niewiadomych przyczyn porzuciła. Kolejne wskazówki prowadzą byłego policjanta z ‘miasta aniołów’ do Bostonu, gdzie wyciągnięcie jakichkolwiek informacji od miejscowych mieszkańców, w tym gangu wydaje się niemożliwe. Co gorsza, Stone musi poradzić sobie ze sprawą przemocy w rodzinie, która przyjmuje śmiertelny obrót, byłą żoną, trwającym alkoholizmem i fatalnym życiem miłosnym.

Kiedy Stone powiązuje śmierć dziewczyny z niecną działalnością zamożnego światka Bostonu, rozpoczyna się obsesyjna pogoń za zabójcą. Zdeterminowany, aby sprawiedliwości stała się zadość, Stone nie cofnie się przed niczym i zrobi co w swojej mocy, by rozwikłać zagadkę śmierci w raju.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Robert Harmon
Kraj pochodzenia Kanada USA
Język Dolby Digital 5.1 angielski Dolby Digital 5.1 hiszpański Dolby Digital 5.1 niemiecki Dolby Digital 5.1 francuski Dolby Digital 5.1 włoski
Kategoria Kryminały
Gatunek Kryminały

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2006
Czas trwania 84

Producent: Imperial

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.