Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 361/3/2012

Tematyka rozdziałów, typy zadań, rodzaje tekstów oraz dobór struktur gramatycznych odzwierciedlają wytyczne nowej podstawy programowej oraz wymagania egzaminacyjne z uwzględnieniem nowej matury ustnej obowiązującej od 2012 roku. W 2013 roku do poziomów Pre-intermediate i Intermediate ukaże się dodatek, będący integralną częścią książki, przygotowujący do matury 2015. Ćwiczenia do kursu dostępne w formie papierowego zeszytu oraz interaktywnego Oxford English Online.

Obecne wydanie bestsellerowego kursu przygotowujące do matury, w pełni zgodne z nową podstawą programową. Stworzony w ścisłej współpracy z polskimi nauczycielami i egzaminatorami maturalnymi oraz pilotowany z uczniami szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce.

Ćwiczenia do kursu dostępne w formie tradycyjnej i na platformie Oxford English Online. W 2013 roku do poziomów Pre-intermediate i Intermediate ukażą się dodatki przygotowujące do matury 2015.

* New Matura Solutions to: ciekawe i spójne lekcje, z których każda uczy konkretnej umiejętności sprawdzanej na maturze,
* solidne powtórki materiału zawierające zadania egzaminacyjne,
* bogate sekcje ułatwiające uczniom samodzielną pracę.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Podkategoria Klasa 1 technikum, Klasa 2 technikum, Klasa 3 technikum, Klasa 4 technikum, Klasa 1 liceum, Klasa 2 liceum, Klasa 3 liceum
Typ Szkoła ponadgimnazjalna - technikum, Szkoła ponadgimnazjalna - liceum
Kategoria Język angielski

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.