Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 304/2/2010

Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę.
Podręcznik z ćwiczeniami Punkt w wersji papierowej oraz elektronicznej na platformie edukacyjnej WSiPnet.pl to nowoczesna publikacja, która przygotowuje uczniów do aktywnego posługiwania się językiem obcym w codziennej komunikacji.

Praca z podręcznikiem Punkt gwarantuje skuteczną naukę i dobre przygotowanie uczniów do egzaminu z języka niemieckiego dzięki:

* dostosowaniu do zainteresowań dzieci w wieku 9-12 lat
* indukcyjnemu wprowadzeniu i wizualizacji zagadnień leksykalno-gramatycznych
* motywowaniu uczniów do nauki poprzez kolorowe ćwiczenia, piosenki, kolędy, rymowanki, zabawy językowe, naklejki wielokrotnego użytku, kartoniki, plakaty i gry planszowe
* zadaniom o podwyższonym stopniu trudności oraz zestawom dodatkowych ćwiczeń dla dzieci o specyficznych trudnościach w nauce( dysleksja, dysortografia, dysgrafia)

W papierowym podręczniku znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji ćwiczeń na WSiPnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie WSiPnet.pl uczniowie mogą – w trybie treningu – rozwiązywać ćwiczenia online, otrzymując od razu wynik.

Z ćwiczeniami w wersji papierowej i elektronicznej można utrwalać materiał przerabiany w klasie, odrabiać lekcje, przygotowywać się do sprawdzianów. Każdy pracuje tak jak lubi – z książką albo przy komputerze.

Płyta CD audio zawiera nagrania umożliwiające kształcenie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy i akcentuacji.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Podkategoria Klasa 5 szkoły podstawowej
Typ szkoła podstawowa
Kategoria Język niemiecki

Producent: WSiP

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.