Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 591/2/2013

Cykl Dialog składa się z czterech części i jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka rosyjskiego w szkole ponadgimnazjalnej (poziom IV.0), jak i dla kontynuujących naukę po gimnazjum (poziom IV.1). Uczniowie rozpoczynający naukę języka rosyjskiego pracują z częściami: 1., 2. i 3. Uczniowie kontynuujący naukę po gimnazjum i przygotowujący się do matury na poziomie podstawowym pracują z częściami: 2., 3. i 4.

W podręczniku (papierowym) znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji ćwiczeń na WSiPnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie WSiPnet.pl uczniowie mogą – w trybie treningu – rozwiązywać ćwiczenia online, otrzymując od razu wynik.

Podręcznik w wersji papierowej oraz e-ćwiczenia na platformie edukacyjnej WSiPnet.pl to najlepszy sposób na skuteczną naukę języka rosyjskiego. Rozwiązywanie ćwiczeń online (treningów) uatrakcyjnia naukę i pozwala na śledzenie postępów w zakresie wszystkich sprawności językowych oraz pomaga przygotować się do matury z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym.

Podręcznik z ćwiczeniami Dialog 2 składa się z sześciu rozdziałów. Pierwszy rozdział zawiera informacje z zakresu geografii i kultury Rosji. Drugi rozdział dotyczy podróży do Moskwy oraz zabytków i osobliwości znajdujących się w centrum miasta. Kolejny rozdział zawiera tematykę dotyczącą człowieka. Rozdział czwarty zawiera informacje o zakupach i usługach. Przedostatni rozdział dotyczy stylów odżywiania i kuchni rosyjskiej, a ostatni – szósty – rozdział poszerza zakres słownictwa i wiedzy z zakresu sportu.

Na CD audio, które stanowi integralną część podręcznika, znajdują się nagrania umożliwiające kształcenie umie­jętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy. Prezentowane dialogi odpowia­dają realnym sytuacjom komuni­kacyjnym i zostały zrealizowane przez rodzimych użytkowników języka rosyjskiego.

Komplet dla ucznia na jeden rok nauki:
* podręcznik z ćwiczeniami,
* CD audio (w pakiecie z podręcznikiem),
* e-ćwiczenia na platformie edukacyjnej WSiPnet.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Podkategoria Klasa 2 technikum, Klasa 2 liceum
Typ Szkoła ponadgimnazjalna - technikum, Szkoła ponadgimnazjalna - liceum
Kategoria Języki obce inne

Producent: WSiP

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.