Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Zewnętrzna kamera wspierająca usługę w chmurze mydlink ma obudowę odporną na warunki pogodowe, która chroni przed kurzem i deszczem. Przetwornik HD o rozdzielczości 1 megapiksla pozwala uzyskaćwysokiej jakości nieruchomy obraz oraz obraz ruchomyo maksymalnej rozdzielczości720p HD. Istnieje również możliwość skorzystania z systemu elektronicznego przesuwania i przechylania obrazu (ePTZ) oraz zmiany ogniskowej, co pozwala z łatwością monitorować duży teren.

Usługi chmury mydlink™ — najłatwiejszy sposób monitorowania domu
Podłączenie kamery do sieci i uzyskanie do niej dostępu zazwyczaj wymaga złożonej konfiguracji. Usługi chmury mydlink™ ułatwiają dostęp do kamery z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Za pomocą poradnika można uruchomić kamerę w kilka minut, wykonując prezentowane instrukcje krok po kroku. Następniena stronie internetowej trzeba skonfigurowaćkonto mydlink™, które umożliwia wyświetlanie obrazu z kamery i zarządzanie nią za pośrednictwem dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Jeśli użytkownik ma więcej niż jedną kamerę, może dodać wszystkie kamery do istniejącego konta mydlink™ i monitorować je z pojedynczego miejsca. Mobilny dostęp do kamer jest równie łatwy. Wystarczy pobrać darmową aplikację mydlink™ na telefon iPhone®, tablet iPad® lub urządzenie z systemem Android™, a następnie można w łatwy sposób wyświetlać obraz z kamery w dowolnym miejscu za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego lub połączenia 3G. Natomiast aplikacja mydlink™+, umożliwia podgląd obrazu z maksymalnie czterech kamer na pojedynczym ekranie tabletu.

Monitoring w jakości HD przez całą dobę
Kamera jest wyposażona w przetworniki HD o rozdzielczości 1 megapiksla, które pozwalają uzyskać obraz o maksymalnej rozdzielczości720p HD. Istnieje również możliwość skorzystania z systemu elektronicznego przesuwania i przechylania obrazu oraz zmiany ogniskowej, co pozwala z łatwością monitorować duży teren. Urządzenie jest również wyposażone w filtr ICR (Infared-Cut Removable), który blokuje promieniowanie podczerwone w czasie dnia, co zapewnia lepszą jakość obrazu. Natomiast dzięki diodom LED IR kamery mogą monitorować nawet w całkowitej ciemności.

Dodatkowe funkcjonalności
Kamera z funkcją PoE (Power over Ethernet) umożliwia połączenie z siecią i zasilaniem przy użyciu pojedynczego kabla, co upraszcza jej instalację i pozwala uniknąć konieczności dostępu do gniazda sieciowego.

System Zero Configuration
Jeśli dostępny jest router D-Link Cloud, wówczas instalowanie i konfigurowanie kamery jest wyjątkowo łatwe dzięki zastosowaniu systemu Zero Configuration. Wystarczy podłączyć kamerę do zasilacza, a następnie do routera z obsługą chmury (za pomocą kabla Ethernet). Kamera zostanie automatycznie dodana do konta mydlink™. To bardzo prosta i szybka konfiguracja kamer.

Wszechstronne zastosowania
Obie zewnętrzne kamery są wyposażone w wiele funkcji zwiększających ich możliwości w zakresie monitorowania domu. Dzięki temu nadają się do zastosowania w każdej sytuacji. Pasywny wykrywacz ruchu działający w paśmie podczerwonym (PIR) pozwala wykrywać ruch w okolicy kamer. Po wykryciu ruchu automatycznie włączane jest rejestrowanie obrazu i wysyłane jest powiadomienie. Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają komunikację dwukierunkową — dzięki temu urządzenia znakomicie nadają się do obsługi bram i drzwi.

Pełne rozwiązanie do nadzoru
Kamerajest samowystarczalnym rozwiązaniem do monitorowania domu. Umożliwia rejestrowanie obrazu i dźwiękuna karcie microSD bez konieczności korzystania z komputera PC lub pamięci sieciowej. Jeśli konieczne jest rozszerzenie systemu monitoringu, w zestawie dostępne jest oprogramowanie D-ViewCam służące do zarządzania kamerami. Umożliwia ono zarządzanie maksymalnie 32 kamerami przy użyciu zestawu funkcji obejmującego między innymi widok z wielu kamer oraz automatyczne wysyłanie powiadomień pocztą elektroniczną w przypadku wykrycia podejrzanej lub nietypowej aktywności.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Typ Nadzór
Rozdzielczość (pixele): 1280 x 800, 1280 x 720, 800 x 450, 640 x 360, 480 x 270, 320 x 176, 176 x 144 1024 x 768, 800 x 600, 640 x 480, 480 x 360, 320 x 240, 176 x 144
Interfejs 1 x 10/100 Mbps (RJ-45) 1 x slot MicroSD/SDHC
Mikrofon Tak
Zarządzanie WEB Wykrywanie ruchu Event notification and upload snapshots/video clips via email or FTP Supports multiple SMTP and FTP servers Multiple event notification Multiple recording methods for easy backup
Obiektyw 3.45, F/2.0
Obsługiwane protokoły: IPv6, IPv4, TCP/IP, UDP, ICMP, DHCP client, NTP client (D-Link), DNS client, DDNS client (D-Link), SMTP client, FTP client, HTTP / HTTPS, Samba client, PPPoE, UPnP port forwarding, RTP / RTSP/ RTCP, IP filtering, QoS, CoS, Multicast, IGMP, ONVIF compliant
Zasilanie 5V / 1.2
Inne Czujnik PIR (5 m) 0 lux (IR LED włączone) Odległość 5 m oświetlenie IR Standard 802.3af PoE
Rozmiar (gł.x wys.x szer. mm): 66 x 138.9 x 93
Waga: 235 g

Producent: D-Link

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.