Opinie klientów:

Oferta: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Karcher Myjka do okien WV 50 plus Zapomnij o wielogodzinnych zmaganiach z myciem okien! WV 50 Plus przeznaczony jest do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, luster, a także fliz w domu. Urządzenie pracuje w każdym kierunku (góra-dół, lewo-prawo, skos-łuk), co daje nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o kształt czyszczonej powierzchni. A technologia czyszczenia WV 50 Plus zabezpiecza przed rozchlapywaniem wody i zamoczeniem powierzchni wokół czy pod oknem w trakcie pracy. Dzięki bateryjnemu zasilaniu żaden kabel nie ogranicza swobody ruchów. W wyposażeniu znajduje się środek do czyszczenia okien (koncentrat – 20 ml), butelka ze spryskiwaczem, pad z mikrofibry, ssawka, bateria litowo-jonowa oraz ładowarka. Wyposażenie standardowe Środek do czyszczenia okien (koncentrat), 20 ml
Butelka ze spryskiwaczemPad z mikrofibry, 1 x
Ssawka, 280 mm
Litowo-jonowy akumulator
Ładowarka
Zalety WV 50 Plus idealnie sprawdza się na różnych powierzchniach:
okna, świetliki
płytki, kafelki, np. na ścianie
lustra
powierzchnie szklane, jak drzwi, blaty,
kabiny prysznicowe
płaskie, wodoodporne powierzchnie
Parametry techniczne Wymiary (dł. x szer. x wys.) 130 x 90 x 355 mm
Czas ładowania baterii 3 h
Czas pracy na jedno ładowanie 20 min.
Napięcie 3,6 V
Zbiornik na wodę brudną 100 ml
Ciężar z akumulatorem 0,7 kg
Powierzchnia czyszczenia na 1 ładowanie baterii ca. 25qm = 10 - 15 okien

Specyfikacje

Dane techniczne

Napięcie (V) 3.6

Producent:Karcher

Produkty komplementarne

Opinie (35 opinii)


Ogólna ocena produktu:

4.51 (35 opinii)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
7 lata temu

Mechanicznaściągaczka

Urządzenie nie służy do mycia okien a jedynie do ściągania płynu. Zasada i skuteczność działania jest identyczna do zwykłej ściągaczki gumowej z tą różnicą że woda jest automatycznie zbierana do zbiorniczka. Pozwolę sobie przypomnieć że ściągaczek używają profesjonaliści wzawodowej działalności mycia okien. Urządzenie działa dobrze dobrze zasysa wodę czasem kapnie pare kropel ale nie jest w stanie ściągać wody z brzegów okien (przy ramie). Dzieje się tak dlatego że zawsze wystaje kawałek uszczelki z okna który powoduje że guma ściągaczki nie przylega idealnie w tym miejscu. Ten 15-2cm marginesu trzeba wytrzeć szmatką - tak samo zresztą jak przy używaniu zwykłej ściągaczki. Płyn do mycia okien Karcher RM 500 jest bardzo dobry i polecam go wszystkim niezależnie od kupna tego urządzenia. Zauważalnie lepszy niż popularne mr. Muscle czy Clin. Dobrze rozpuszcza błoto także z ram i parapetów. Urządzenie występuje w 2 wersjach - zwykłej - bez spryskiwacza i mopa oraz Plus - ze spryskiwaczem i mopem z czego ta druga jest o 50zł droższa. Mam wersję plus i moim zdaniem jest to zbędny wydatek. Ten spryskiwacz to zwykłyspryskiwacz w dodatku mały (250ml) a mop to kawałek szmatki. Z powodzeniem można kupić wersję bez plusa a za zaoszczędzone 50zł kupić zwykły duży spryskiwacz (który i tak muszę kupić bo to małe starcza na 2 okna) zwykłą szmatkę i zostanie jeszcze na płyn RM 500. Ogólnie urządzenie jest przydatne bo załatwia najgorszy etap mycia okien - ściąga cały brud do pojemnika nie trzeba go wycierać w 20 ścierek czy zużywać 10 rolek ręcznika papierowego. Jak ktoś lubi polerować to zawsze może to zrobić tyle że polerował będzie już czyste okna. Ponadto zbieranie brudu powoduje że nie rysujemy szyby piaskiem jak to ma miejsce w przypadku ścierki. Smug na oknach nie zostawia (przy używaniu oryginalnego płynu) jednak lustra wymagają dodatkowego wypolerowania. Wymycie 6 okien z dwóch stron z parapetami zajęło mi 30 minut i to bez wysiłku. Dziękitemu uważam że jest to urządzenie przydatne choć powinno kosztować ze 150zł.
28 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
7 lata temu

Czyste okna

Kupiłem niedawno ten wynalazek i nagle jest dużo chętnych do mycia okien. Spryskasz szybę a maszyna ściąga płyn i szyba czysta bez smug itp. Ramę okna oczywiście trzeba umyć tradycyjnie. Działa to na zasadzie odkurzacza. Wersja plus ma w komplecie spryskiwacz- mały ok. 200-250 ml. Do spryskiwacza nakładka typu ""mop"" ale nikt jej jeszcze nie używał. Oczywiście lepiej jest użyć dobrego płynu który zdąży rozpuścić brud. Być może ktoś uzna to za niepotrzebny gadżet ktoś inny może umyje w takim samym czasie większą powierzchnię szyb w technice standardowej. U mniesię sprawdziło i wychodzi na to że jest potrzebne takie coś.
27 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
6 lata temu

Inna jakość mycia okien

Jakość bardzo dobra choć stosunkowo szybko wyczerpała się bateria (do umycia 7 okien w tym trzy do podłogi - na jednym ładowaniu umyłam 65 okna ;-) Może to kwestia wprawy i nauka trzymania ale wygoda znacząca - zwłaszcza że u dołu okna można trzymać urządzenie poziomo. Płyn do mycia szyb jest dobry ale ""tłusty"" i bez urządzenia słabo widzę zastosowanie go natomiast przy urządzeniu WV 50 wydaje się być idealny. Spryskiwacz mały ale akurat wystarcza na 6 okien więc dla mnie pasuje przy czym rozpyla bardzo dobrze a o to pewnie chodzi by wymyć za jednym pociągnięciem. Polecam zwłaszcza dla osób które nie lubią mycia okien. Jutro czas na lustra... ;-)
12 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
5 lata temu

Super myjka

Wreszcie mycie okien stalo się przyjemnością. Kupując to urządzenie mialam mieszane uczucie a po przetestowaniu uważam ze zupełnie niepotrzebnie. Ściągaczka działa rewelacyjnie nie zostawia smug szybko się ładuje i spokojnie można umyć 15 okien ( z oby stron ).
10 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Wczoraj trafił VW50 Plus do mojego domu dziś przeszedł chrzest bojowy - 11 okien (w tym jedno tarasowe i dwa balkonowe) + dwie połaciówki + lustra. Doładowac trzeba było raz ale jakość mycia jest powalająca - tam gdzie trzeba było pięć minut pitolić się zużywając metry ręcznika papierowego a i tak smugi w śłońcu wyłaziły jak ta lala VW poradził sobie w minutę i szyba była krystaliczna. Lustra w szafie przesuwnej to była katorga - niestabilna powierzchnia elastyczna przesuwajaca się - mycie tradycyjne było traumatycznym przezyciem - dzięki Karcherowi zadanie zostało zrobione perfekcyjnie w trzy minuty! Czego żałuję - że nie było go z nami wcześniej ... No i płyn RM 500 - rewelacja! Niech się wszelkie Cliny Błyski czy inne Mistery chowają
6 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Karcher Myjka do okien WV 50 plus

jestem rozczarowana. Element myjący nie sprawdził się przy dużej powierzchni lustra. Środek myjący też żadna rewelacja. Lepiej umyć mocno mokrą gąbką bo ułatwia to użycie drugiego elementu.Powierzchnia musi być bardzo mokra żeby urządzenie zebrało wodę i nie zostawiało smug. Szeroka końcówka zbierająca wodę nie sprawdza się przy węższych i trudniej dostępnych miejscach
5 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Karcher Myjka do okien WV 50 plus

Super przydatne. Codzienne użycie do osuszania szyb w ogrodzie zimowym. Szybko i efektywnie. Koniec ze ścierkami mopami i ręcznikami. Również mycie okien idzie w ekspresowym tempie.
4 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Karcher Myjka do okien WV 50 plus

Ja jestem zadowolony.Przyspiesza pracę jak i nie leje sie woda po parapetach.
3 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Karcher Myjka do okien WV 50 plus

Super rzecz mozna myc nawet plytki. Bateria moglaby dzialac dluzej
2 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Karcher Myjka do okien WV 50 plus

Urządzenie spełnia oczekiwania co do czystości okien. Działa skutecznie dobrze zasysa wodę czasem zostanie kilka kropel czasami nie jest w stanie ściagnać wody z brzegów okien. Wtedy trzeba użyć szmatki. Z najgorszą częścią mycia okien radzi sobie świetnie.
2 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.